Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Zvidavec


Jsem:muž
Hledám:ženu
Mám zájem o:vážný vztah, flirt, kamaráda, sex
Město:Praha
Rok narození:1964 (54 let)
Výška:180 cm
ZnameníKozoroh
Vzdělání:vysokoškolské
Stav:svobodný/á
Postava:štíhlá
Kouří:ne
Pije alkohol:příležitostně
:21.3.2018 17:08

Inzeráty uživatele

MužNa hory|54 let|Praha|top 20.3.2018

Chystám se vyrazit na pár dní na běžky. Nejspíš Krkonoše, Jeseníky či Jizerky. Přidá se někdo? Jezdím klasickou technikou. Rád přechody hor s noclehy na chatách. Denně 20 - 50 km. Možnost dohody. Jinak hodně chodím i na delší pěší túry, od jara kanoe, kajak, plavání v přírodě..Miluju přírodu a taky o ní něco vím.. V případě zájmu napište prosím něco o sobě a můžem též vyměnit fotky e-mailem. O sobě mám nějaké info v profilu na Rande.cz (Pro gaye: jsem heterosexuální.)

MužNa hory|54 let|Praha|top 12.2.2018

Někdo na běžky? Jezdím klasickou technikou. Rád přechody hor s noclehy na chatách. Denně 20 - 50 km. Často mohu i ve všední dny, je míň lidí.. Jinak hodně chodím i na delší pěší túry, od jara kanoe, kajak, plavání v přírodě..Miluju přírodu a taky o ní něco vím.. V případě zájmu napište prosím něco o sobě a můžem též vyměnit fotky e-mailem. O sobě mám nějaké info v profilu na Rande.cz (Pro gaye: jsem heterosexuální.)

Někdo na běžky? Jezdím klasickou technikou. Rád přechody hor s noclehy na chatách. Denně 20 - 50 km. Často mohu i ve všední dny, je míň lidí.. Jinak chodím i na delší pěší túry, od jara kanoe, kajak, plavání v přírodě.. V případě zájmu napište prosím něco o sobě a můžem též vyměnit fotky e-mailem. O sobě mám nějaké info v profilu na Rande.cz (Pro gaye: jsem heterosexuální.)