Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

daw65613


 • Certifikovaný uživatel
 •  
  Jsem:muž
  Hledám:ženu
  Mám zájem o:vážný vztah, flirt, kamaráda, sex
  Město:Hradec Králové
  Rok narození:1957 (61 let)
  Výška:183 cm
  ZnameníStřelec
  Vzdělání:vysokoškolské
  Stav:svobodný/á
  Postava:tak akorát
  Kouří:ne
  Pije alkohol:příležitostně
  :17.6.2018 13:33

  Inzeráty uživatele

  Kino
  Knihy
  Příroda
  Výlety
  Cestování
  Zvířata
  Nudíš se/Jsi osamělá? Vídala by ses ráda s mužem? Hledám ženu, s kterou bych rád trávil čas. Jsem zralý (58), poho-dový Američan. Baví mě vracet se do různých historických dob, takže bych ocenil, kdyby ses ně-kdy oblékla do pěkných šatů a dala se do gala. Základy angličtiny jsou žádoucí, ale plynulost roz-hodně ne, jde mi o to, abychom spolu mohli strávit příjemný čas a té správné ženě se dokážu štědře odvděčit. Ideálně oblast Pardubic/Hradce Králově, případně i jiné kraje.
  . Máš ráda angličtinu? Američan hledá muže nebo ženu, kteří by s ním rádi podnikali zábavné aktivity, mluvili anglicky a trávili společný čas. Nemusíš mluvit anglicky plynně, budeme se učit spolu, buďme parťáci, vyrá-žejme na výlety a podnikejme něco společně. Zajímají mě návraty do minulosti a vaše historie. Rád zkouším nové věci, napadá vás, co bychom mohli podniknout? Ideálně oblast Pardu-bic/Hradce Králově, ale možné jsou i jiné kraje.
  Sháníte výpomoc na chalupě? Nemáte s kým vyrazit na chalupu? Vemte s sebou mě! Přátelský, společenský Američan muz (58) hledá ženu z oblasti Pardubic, Hradce Králové. Rád bych občas vyrazil na chalupu a pomohl Vám s pracemi, pokud mě vezmete s sebou a uvaříte mi. Mám rád společnost při práci na chalupě a na zahradě, napadá vás, s čím bych mohl pomoci? Musíte se trochu domluvit anglicky, česky moc ne-umím. Setkejme se a zažijme spolu během léta nádherné okamžiky.
  Jsi sama/hledáš společnost? 58letý společenský Američan hledá ženu z okolí Pardubic či Hradce Králové. Jde mi o společnost při výletech, atd. Napadá tě, kam bychom mohli vyrazit? Musíš se trochu domluvit anglicky, česky moc neumím. Setkejme se a zažijme spolu nádherné okamžiky. Schválně, jestli to vyjde.
  6. Sháníte výpomoc na chalupě? Nemáte s kým vyrazit na chalupu? Vemte s sebou mě! Přátelský, společenský Američan (58) hledá ženu z oblasti Pardubic, Hradce Králové. Rád bych občas vyrazil na chalupu a pomohl Vám s pracemi, pokud mě vezmete s sebou a uvaříte mi. Mám rád společnost při práci na chalupě a na zahradě, napadá vás, s čím bych mohl pomoci? Musíte se trochu domluvit anglicky, česky moc ne-umím. Setkejme se a zažijme spolu během léta nádherné okamžiky.
  Jsem Američan, který hledá někoho, kdo by letos v létě cestoval autem. Mám auto, sdílí náklady na palivo a jídlo. Budeme společně rozhodovat, kam jít, chtěli bychom se vydat na tábor a prostě jít kdekoliv I am American man looking for some one to do some traveling by car this summer. I have car, share cost on fuel and food. We will decide together where to go, Would like to camp and just go where ever
  Přátelství s výhodami /Nabídka vzájemně prospěšného vztahu Hledám ženu, s kterou bych se rád pravidelně vídal několikrát do týdne. Jsem zralý, zcestovalý, sečtělý, pohodový, přátelský, společenský Američan muž, kterého příliš neláká komplikovaný vztah, ale spíše přátelství s výhodami pro obě strany. Doufám, že bys měla zájem i o intimní interakce. Zá-klady angličtiny jsou žádoucí, ale plynulost rozhodně nutná není, jde mi o příjemně strávený čas, za který se dokážu štědře odvděčit. Ideálně oblas

  TOPovaní a certifikovaní uživatelé

  Jak se sem dostanu?
  Žena | 36 let
  Praha
  Žena | 35 let
  Kladno
  Žena | 58 let
  Opava
  Žena | 47 let
  Litoměřice
  Žena | 74 let
  Hradec Králové
  Žena | 43 let
  Praha
  Muž | 35 let
  Praha
  Muž | 48 let
  České Budějovice
  Muž | 19 let
  Hradec Králové
  Muž | 27 let
  Praha
  Muž | 27 let
  Praha
  Muž | 49 let
  Praha