Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

bba69Jsem:muž
Město:Praha
Rok narození:1969 (50 let)
Výška:180 cm
Znamení
Vzdělání:vysokoškolské
Stav:rozvedený/á, vdovec/vdova
Postava:štíhlá
Kouří:ne
Pije alkohol:příležitostně
:14.6.2019 22:53

Inzeráty uživatele

Ahoj ženy, dívky, veselé, smutné, zklamané i pohodové, jednoduše ty, které sem náhodou zabloudí, anebo naopak, jsou tu se stejnými cíly jako já. Aktuálně hledám pohodovou a možná trochu štíhlejší kámošku, která taky hledá, ale neví přesně koho, které energie neubývá, a věří že najde a měla by chuť na výlet na moto do Alp 11.-15.7. s dalšími kamarády/kami. Pokud tě to zaujme, určitě dáme nějakou výjížďku i dřív. Dej o sobě vědět, pohled, úsměv, podání ruky i objetí rozhodne co podnikneme navíc.

MužPo Evropě 50 let Praha

TOP  14.5.2019

Ahoj ženy, dívky, veselé, smutné, zklamané i pohodové, jednoduše ty, které sem náhodou zabloudí, a možná ani neví, co přesně hledají. Já naopak teď vím koho: pohodovou a možná trochu štíhlejší kámošku, která taky hledá, ale nedaří se, které energie neubývá, a věří že najde a měla by chuť na výlet na moto do Alp 11.-15.7. s dalšími kamarády/kami. Pokud tě to zaujme, určitě dáme nějakou výjížďku i dřív. Dej o sobě vědět, pohled, úsměv, podání ruky i objetí rozhodne co podnikneme navíc.

MužVážně 50 let Praha

TOP  29.1.2019

Ahoj ženy, dívky, matky, svobodné, rozvedené, šťastné, nešťastné, veselé, smutné, s dětmi i bez, hubené, plnoštíhlé, ... všechny jste krásné. Na prvním místě budou tvoje a moje nejdůležitijší bytosti na tomto světě, a až pak my dva. Hledám, hledám, nenalézám, nepasuji do žádné vysněné škatulky. Pokud to cítíš podobně, ozvi se, třeba se shodneme ... Všem posílám silné objetí, pohlazení a políbení!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Olomouc
Žena | 60 let
Praha
Žena | 75 let
Brno
Žena | 46 let
Praha