Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

tygrikmazlikJsem:muž
Hledám:ženu
Mám zájem o:vážný vztah, flirt, kamarádství, sex
Město:Ostrava
Rok narození:1972 (47 let)
Výška:183 cm
Znamení
Vzdělání:bakalářské
Stav:rozvedený/á, vdovec/vdova
Postava:tak akorát
Kouří:ne
Pije alkohol:ne
:13.6.2019 21:08

Inzeráty uživatele

Rád bych našel mnohem víc;dívku i ženu v jednom, ne jen její tělo!Chci se oddávat upřímně a něžně, mazlit se a jemně dotýkat, prostě ne jen koitální spáření, ale vše, co k tomu patří..!Ale hlavně s účastí i té druhé půlky, s polibky, vychutnáváním si vlastních těl v rozkoších a oddaných extázích a pokud by to vyšlo, tak třeba i společně a najednou.Velmi rád se miluji, jsem vitální a smyslný kluk, kterému"TO"prostě chybí a protože Raci jsou citliví, vnímaví, tak nespíme jen tak s někým.., pls Poruba a okolí.

MužVážně 47 let Ostrava

TOP  17.5.2019

Sympatický, příjemný, pohledný a smyslný kluk, si přeje úplně obyčejnou holku-ženu, jakýchkoliv očí, vlasů, spíše štíhlejší, neva pár kilo navíc, ale hlavně aby byla svá..!Holku na pokec, bembajs, kolo, ale také na vzájemné něžnůstky, příjemnou, zdravou, jemnou i něžnou, která také celkově strádá a miluje sdílení, povídání i doteky, samota ji už nebaví a automanipulační odreagovávání ji nenaplňuje, prostě zdravě zdravou holku-ženu kterou nebolívá hlava..! Prosím Poruba a blízké okolí.., děkuji, L.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Kladno
Žena | 49 let
Rakousko
Žena | 57 let
Hradec Králové
Žena | 59 let
Opava