Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

ZyzYzYJsem:muž
Hledám:ženu
ve věku 17 - 41 let
Mám zájem o:vážný vztah, flirt, kamarádství,
Město:Vrchlabí
Rok narození:1984 (36 let)
Výška:173 cm
Znamení
Vzdělání:středoškolské
Stav:svobodný/á
Postava:štíhlá
Kouří:ne
Pije alkohol:příležitostně
:13.1.2020 12:31

Inzeráty uživatele ZyzYzY

Ahoj z nedostaku příležitostí a tak trochu neodvážností oslovit tě, bych byl velice rád, když bys mně dala šanci, nám dala šanci poznat se.Má touha po ženě, která si umí užít krásné věci je veliká.A myslím si, že i já bych ti mohl splnit plno přání.

Ahoj, hledám kamarádku s kterou bych mohl podniknout lyžování, jak sjezdové, tak běžky, Aquapark, sauna, bazén, kino..... Uvítám i tvé návrhy. Pokud máš WhatsApp, byl by fajn, pro lepší komunikaci.

Ahoj, hledám kamarádku s kterou bych mohl podniknout lyžování, jak sjezdové, tak běžky, Aquapark, sauna, bazén, kino..... Uvítám i tvé návrhy. Pokud máš WhatsApp, byl by fajn, pro lepší komunikaci.

MužVážně 36 let Vrchlabí

TOP  22.11.2019

Dobré ráno, poledne, podvečer a večer. ?? Jsem muž 35let, sportovní postavy. Mé zájmy jsou všestranně přispůsobivé právě tobě, takže pokud nenajdeš nic zajímavého, to co tu píši, dej prosím tvůj návrh a můžeme to probrat, dohodnout se. ??Momentálně v tomto ročním období pokud je počasí dobré chodím na procházky, nebráním se i větší túry do Krkonoš či jinam. Až sníh napadne měním za lyže sjezdové, snowboard, běžky. Také chodím do fitness, bazénu, sauny. Rád s tebou zajdu do kina, divadla, večeři.

Dobré ráno, poledne, podvečer a večer. Jsem muž 35let, sportovní postavy. Mé zájmy jsou všestranně přispůsobivé právě tobě, takže pokud nenajdeš nic zajímavého, to co tu píši, dej prosím tvůj návrh a můžeme to probrat, dohodnout se. Momentálně v tomto ročním období pokud je počasí dobré chodím na procházky, nebráním se i větší túry do Krkonoš či jinam. Až sníh napadne měním za lyže sjezdové, snowboard, běžky. Také chodím do fitness, bazénu, sauny. Rád s tebou zajdu do kina, divadla, večeři.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Teplice
Muž | 30 let
Jičín
Muž | 38 let
Liberec
Muž | 38 let
Ostrava