Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

NikolRoháčováJsem:žena
Hledám:muže
Mám zájem o:vážný vztah,
Město:Ostrava
Rok narození:1998 (21 let)
Výška:170 cm
Znamení
Vzdělání:středoškolské
Stav:svobodný/á
Postava:pár kilo navíc
Kouří:příležitostně
Pije alkohol:příležitostně
:16.6.2019 13:15

Inzeráty uživatele

ŽenaVážně 21 let Ostrava

TOP  3.6.2019

Zdravičko. Ráda bych zde našla chlapa na seznámení do 35 let s Moravskoslezskeho kraje. Samota už mě nebaví a ráda bych se usadíla na celý život ne na pár měsíců! Jsem maminka na mateřské dovolené se synem Sebastiankem kterému budou v prosinci 2 roky. Napiš budu se těšit na odpověď.

Kino
Hudba
Bruslení
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Zdravičko. Ráda bych zde našla chlapa na seznámení do 35 let s Moravskoslezskeho kraje. Samota už mě nebaví a ráda bych se usadíla na celý život ne na pár měsíců! Jsem maminka na mateřské dovolené se synem Sebastiankem kterému budou v prosinci 2 roky. Napiš budu se těšit na odpověď. Jen vážně!

ŽenaVážně 21 let Ostrava

TOP  18.5.2019

Zdravičko. Ráda bych zde našla chlapa na seznámení do 35 let s Moravskoslezskeho kraje. Samota už mě nebaví a ráda bych se usadíla na celý život ne na pár měsíců! Jsem maminka na mateřské dovolené se synem Sebastiankem kterému budou v prosinci 2 roky. Napiš budu se těšit na odpověď. ????

ŽenaVážně 21 let Ostrava

TOP  4.5.2019

Ahoj hledám vážný vztah. Ráda bych zde našla chlapa na seznámení do 35 let s Moravskoslezskeho kraje. Jsem maminka na mateřské dovolené, mám jednoho syna. Zájmu mam hodně:vaření, pečení, hudba, posezení s přáteli, procházky.. Jsem milá, hodná, věrná.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 66 let
Frýdek-Místek
Žena | 54 let
Praha
Žena | 39 let
Praha
Žena | 55 let
Litoměřice