Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

SlyOneJsem:muž
Hledám:ženu
ve věku 23 - 33 let
Mám zájem o:vážný vztah, flirt, kamarádství, sex
Město:Plzeň
Rok narození:1986 (33 let)
Výška:175 cm
Znamení
Vzdělání:vysokoškolské
Stav:svobodný/á
Postava:štíhlá
Kouří:ne
Pije alkohol:příležitostně
:22.10.2019 22:42

Inzeráty uživatele SlyOne

MužVážně 33 let Plzeň

TOP  30.9.2019

Hledám malou milou čtenářku, která bude chtít a umět ve mně číst, i když nejsem zrovna jednoduché a snadno pochopitelné čtení. Hledám dívku, které se budu ochoten otevřít a nabídnout jí všechnu lásku a vášeň ukrytou uvnitř. Ocení mě inteligentní dívka s trochu hravou duší, samostatná, přesto občas potřebující pohladit nejen po duši. Má obálka je spíš útlá, řekněme elegantně nevšední a houževnatá, takže tě můžu provázet při pestré škále aktivit. Zkus se začíst a třeba to bude více než románek.

MužDo kina 33 let Plzeň

TOP  13.9.2019

Nechtěl by někdo do kina na Nabarvené ptáče? Upřednostním něžnější společnost, i když pochybuji, že by nějaká milá slečna na něco takové šla ráda. Nevadí mi obecně poznat někoho nového, takže kdokoliv ne příliš omezený bez rozdílu pohlaví vítán:)

MužDo divadla 33 let Plzeň

TOP  11.9.2019

Silně o tom pochybuji, ale přesto zkusím.. Nenašla by se zde nějaká sympatická slečna, která by ráda vyrazila na nějaké představení v rámci divadelního festivalu v Plzni a postrádá gentlemana? :)

MužVážně 33 let Plzeň

TOP  11.7.2019

Asi toho chci příliš, ale třeba to jednou vyjde, takže znovu:) ...Nenašla by se zde trpělivá sympatická malá slečna, která by naučila jednoho milého cynika opravdu milovat? Chci konečně poznat opravdovou lásku, jako z filmu. Cítit opravdovou přitažlivost a vášeň, mít pocit štěstí a důvěry, těšit se na někoho vždy, když nejsme spolu, s někým rád usínat i se probouzet a třeba celý víkend nevylézt z postele. Toulat se městem a přírodou, vyrážet na výlety, pikniky, za kulturou i sportem, tančit...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Ostrava
Muž | 44 let
Písek
Muž | 37 let
Pardubice
Muž | 39 let
Vyškov