Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

tsvprahaJsem:muž
Hledám:muže
ve věku 18 - 55 let
Mám zájem o:flirt, sex
Město:Praha
Rok narození:1970 (50 let)
Výška:180 cm
Vzdělání:středoškolské
Postava:tak akorát
Kouří:ne
Pije alkohol:příležitostně
:6.6.2020 7:11

Inzeráty uživatele tsvpraha

Hledám ženu, která mě pozve na erotickou hodinovou masáž zakončenou rukou nebo pusou. Čas na schůzky JEN U TEBE mám Po-Čt, 09-16 hod.

Je tu masér, který mě pozve na masáž, začne mi masírovat záda a během masáže, bude projíždět díru rukou, dělat masáž prostaty, dlouze bude honit/kouřit. Můžeš použit pomůcky (kolíky, dildo, jazyk…), prostě hraní s fantazií a chutí. Uvítám někoho s mozkem v hlavě a vlastním zázemím. Čas na schůzky JEN U TEBE mám Po-Čt, 09-16 hod. A JEN S OCHRANOU!!!

Je tu masér, který mě pozve na masáž, začne mi masírovat záda a během masáže, bude projíždět díru rukou, dělat masáž prostaty, dlouze bude honit/kouřit. Můžeš použit pomůcky (kolíky, dildo, jazyk…), prostě hraní s fantazií a chutí. Uvítám někoho s mozkem v hlavě a vlastním zázemím. Čas na schůzky jen u tebe mám Po-Čt, 09-16 hod.

Čau, Já 50/181/85 M17/4, 5 bi, pasiv, zadaný, mám rád dotyky. Hledám diskrétního kámoše s místem, který pozve, vysprchuje, namasíruje celé tělo, dlouze bude honit/kouřit, dělat masáž prostaty a třeba i zasune s gumou. Čas na schůzky jen u tebe mám Po-Čt, 09-16 hod.

Ozve se rozumný, spolehlivý a ne promiskuitní aktiv na schůzky jednou týdně, který rád protahuje análek? Pro pasiva 50/181/85, vypadám mladší, mám rád dotyky. Chtěl bych si nad Tebe vlézt a pomaličku si Tě strčit do zadečku a pák bych se houpal. Pouze pravidelná erotika bez narušení soukromí. Mám to rád během masáži (není podmínka). Čas na schůzky jen u tebe mám Po-St, 09-16 hod. A. S OCHRANOU!!! Zdraví a diskrétnost. Ne pisálci, loudící fotek, chatující honiči atd..

Mile dámy. Hledám ženu z Prahy a okolí na občasné schůzky u tebe na kafé, mazlení a dlouhý O. sex v 69. Pokud jsi to právě ty, budu moc rád, když mi napíšeš a domluvíme se na tom, jak ti stáhnu kalhotky a zajedu jazýčkem hluboko dovnitř :)

Ozve se rozumný, spolehlivý a ne promiskuitní aktiv na schůzky jednou týdně, který rád protahuje análek? Pro pasiva 50/181/85, vypadám mladší, mám rád dotyky. Pouze pravidelná erotika bez narušení soukromí. Mám to rád během masáži (není podmínka). Čas na schůzky jen u tebe mám Po-St, 09-16 hod. A S OCHRANOU!!! Zdraví a diskrétnost. Ne pisálci, loudící fotek, chatující honiči atd..Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Zlín
Muž | 29 let
Boskovice
Muž | 23 let
Opava
Muž | 30 let
Havířov