Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

marthosJsem:muž
Hledám:ženu
Mám zájem o:vážný vztah, kamarádství,
Město:Olomouc
Rok narození:1987 (32 let)
Výška:176 cm
Znamení
Vzdělání:vysokoškolské
Stav:svobodný/á
Postava:štíhlá
Kouří:příležitostně
Pije alkohol:příležitostně
:21.5.2019 4:51

Inzeráty uživatele

MužVážně 32 let Olomouc

TOP  14.5.2019
Hudba
Umění
Knihy
Fitness
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata

Ahoj, jsem obyčejný pracující kluk (31 let), co rád čte, poslouchá hudbu, povídá si na všemožná témata, má smysl pro humor, občas si zasportuje nebo si vyjde jen tak ven. Rád poznám milou dívku s laskavým srdcem (20 až 30 let), která také hledá někoho, komu záleží na vzájemné komunikaci, upřímnosti a spolehlivosti. Buďme nejprve kamarádi a pak se uvidí :-)

MužVážně 32 let Olomouc

TOP  30.4.2019

Smějme se spolu, povídejme si, buďme milí, poznávejme se a nikam nespěchejme. Buďme si rovni a neovládejme se.Zkusme spojit svá srdce a najděme společnou cestu za růstem, klidem duše a souzněním. Najdu podobně smýšlející dívku 20-30let, která by třeba časem měla ráda muže, ale zároveň i věčného 31letého kluka, který ví, kdy je čas srandy i klidu? Máš ráda zvířata, čteš knížky, posloucháš hudbu, hraješ deskovky a někdy přemýšlíš o konečnosti nekonenčna? ... tak to je paráda, protože já taky :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Opava
Žena | 46 let
Praha
Žena | 40 let
Brno-venkov
Žena | 62 let
Liberec