Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

SEZA02164618Jsem:muž
Hledám:ženu
Mám zájem o:vážný vztah, kamarádství,
Město:Praha
Rok narození:1972 (47 let)
Výška:173 cm
Znamení
Vzdělání:bakalářské
Stav:rozvedený/á, vdovec/vdova
Postava:tak akorát
Kouří:ne
Pije alkohol:příležitostně
:31.5.2019 16:40

Inzeráty uživatele

MužVážně 47 let Praha

TOP  15.5.2019

Jsem člověk, který je velmi reálný, pokud jde o život a jeho problémy. Jsem upřímný, laskavý, milující, milující, dobrý smysl pro humor, snadný chod, svobodný myslitel, důvěryhodný a respektující životy jiných lidí. Považuji se za romantického, nevěřím, že život je o "velké vášni". Ve skutečnosti jde spíše o pohodlného soudruha. Jsem opravdu zábavná osoba, která miluje lidi, miluje se smát. Oceňuji přátelství a intimitu.

I am someone who strives to be the best I can be, in whatever I do. I love to learn, to share, to care, to laugh and I am looking for someone similar. I'm an outdoor man, loyal, faithful, honest, spontaneous, affectionate, romantic, loving, open minded, a good listener and I’m understanding and caring. One woman man . A unique man. I have a great personality, well I think I have. I stick by my woman and am always there for her. I love a candle lite dinner or the sunset walk on the beach.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 55 let
Litoměřice
Žena | 31 let
Ostrov
Žena | 63 let
Praha