Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

NekdozHK



Jsem:muž
Hledám:ženu
ve věku 35 - 47 let
Mám zájem o:vážný vztah, kamarádství,
Město:Hradec Králové
Rok narození:1975 (45 let)
Výška:177 cm
Vzdělání:středoškolské
Stav:rozvedený/á, vdovec/vdova
Postava:tak akorát
Kouří:příležitostně
Pije alkohol:příležitostně
:4.3.2020 19:50

Inzeráty uživatele NekdozHK

Ahoj, nenašla by se tu holka přiměrěného věku z HK, která by se mnou jela o víkendu na sjezdovky, třeba na Černou horu, do Pece, nebo kam se domluvíme. Podmínka je alespoň jeden úsměv na řidiče a ideálně pokud vydržíš jezdit celý den s přestávkami na oběd, čaj... Při vzájemných sympatiích to můžeme zopakovat a pokračovat později třeba na kole, při turistice i lenošení. Přes zimu chodím i cvičit, pod budeš mít podobné zájmy, bylo by to fajn.

Ahoj, nenašla by se tu holka přiměrěného věku z HK, která by se mnou jela v sobotu na sjezdovky, třeba na Černou horu, do Pece, nebo kam se domluvíme. Podmínka je alespoň jeden úsměv na řidiče a ideálně pokud vydržíš jezdit celý den s přestávkami na oběd, čaj... Při vzájemných sympatiích to můžeme zopakovat a pokračovat později třeba na kole, při turistice i lenošení. Přes zimu chodím i cvičit, pod budeš mít podobné zájmy, bylo by to fajn. Budu se těšit.



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 68 let
Německo
Muž | 35 let
Brno
Muž | 61 let
Jindřichův Hradec