Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

vakaruruJsem:muž
Hledám:ženu
Mám zájem o:vážný vztah,
Město:Praha
Rok narození:1976 (43 let)
Výška:182 cm
Znamení
Vzdělání:vyučen
Stav:svobodný/á
Postava:pár kilo navíc
Kouří:ne
Pije alkohol:ne
:19.5.2019 20:00

Inzeráty uživatele

MužVážně 43 let Praha

TOP  19.5.2019

Ahoj. Hledám příjemnou, milou, fajn holku, nejlíp mamču s prckem do 40 let a spíš štíhlou než macatou. Jsem asi náročný, ale vím co chci a držím se toho. Mě je 42 let, modrý oči, nakrátko ostříhanej, na puse strniště. Alkoholu moc nedám, spíš vůbec a cigaretu jsem v puse nikdy neměl. Rád bych holku s kterou bude legrace a budem řešit dobrý i zlý. Kterou neuráží komunikace o sexu. Nejlíp nekuřačku. Nemám problém poslat fotku nebo komunikovat po telefonu.

MužVážně 43 let Praha

TOP  26.11.2018

Ahoj. Hledám příjemnou, milou, fajn holku, nejlíp mamču s prckem do 39 let a spíš štíhlou než macatou. Jsem asi náročný, ale vím co chci a držím se toho. Mě je 40 let, modrý oči, nakrátko ostříhanej, na puse strniště. Alkoholu moc nedám, spíš vůbec a cigaretu jsem v puse nikdy neměl. Rád bych holku s kterou bude legrace a budem řešit dobrý i zlý. Nejlíp nekuřačku. Nemám problém poslat fotku nebo komunikovat po telefonu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 55 let
Benešov
Žena | 48 let
Semily
Žena | 40 let
Praha