Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Vrchlabí

Hola, rád bych se seznámil s fajne holčinou, kde na věku nejspíš moc nezáleží .... především jde o to abychom se mohli naladit na stejnou vlnu, mít si co říct a tu a tam se společně zasmát .

Hledám Vážný vztah. Jsem obyčejná žena která už nechce být sám. Jsem z vesničky Lánov žijí v baráčku

Ahoj milá neznámá. Jsem 44 letý svobodný nekuřák bez zábazku který hledá milou sympatickou ženu, slečnu.Rád chodím na výlety, do přírody, na hrady, zámky.do společnosti, do kina.Projedu se na kole.Nebráním se ničemu novému, zajímavému. Chybí mi přítelkyně na společnou cestu životem.Najdu Tě?

Dosti pochybuju, že se tu najde normální slečna/žena na vážný vztah co by měla zájem poznat normálního kluka.

Nebudu tu vypisovat zaběhnuté klišé o tom, abys mě brala takového, jaký jsem. Osobně si myslím, že jsem normální kluk, který si na nic nehraje a hledá v Tobě jistotu pevného vztahu. Pokud se chceš přesvědčit, neboj se mi napsat. Miluju výlety do přírody (rozhledny a panoramata), kina, divadla, všechno, co nějak souvisí s kulturou - nebaví mě sedět doma. Pokud však doma z nějakého důvodu zůstanu, miluju seriály a akční filmy. Taky bych Ti asi měl říct, že jedno zlato už doma mám - má čtyři kola ?

Ahoj už nákou dobu jsem sám nemám moc zkušeností s touhle cestou seznamování , ale věřím že bych tady mohl najít ženu, holčinu na vztah

Ahoj léto se blíží a horké letní noci chci poznat ženu a prožít léto plné vášněAhoj, je tu žena, která příjme pozvání do divadla v Jilemnici ve čtvrtek 11.6. od 19, 00 hodin na komedii Muž na vodítku?

Najdu tu ženu na mazlení i vic