Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Vsetín

Hledám hodnou nezadanou ženu, přiměřeného věku, která také hledá lásku, souznění, pohodový vztah, se kterou bych si rozuměl, pro kterou bych žil a kvůli které se těšil domů?Jsem sš, rozvedený, nekuřák, 175/77, 54 let, rak..

Hledám hodnou osamělou ženu, přiměřeného věku, která také hledá lásku, souznění, pohodový vztah, se kterou bych si rozuměl, pro kterou bych žil a kvůli které se těšil domů?Jsem sš, rozvedený, nekuřák, 175/77, 54 let, rak..

Ahojky, jmenuji se Láďa a bydlím kousek od Vsetína a to jest v obci Hovězí. Rád bych tě poznal. Miluji děti, přírodu, vaření, hudbu, srandu a jsem věrný a upřímný romantik, s srdíčkem plným lásky a chci ho darovat. Samota moc bolí, tak proč ji nezkusit zahnat společně. Prosím ozvise. Budu se moc těšit. Předem děkuji za odpověď.

MužVážně 28 let Vsetín

TOP  28.6.2020

Ahoj je mi 28 a hledám partnerku na vážný vztah hodnou milou a nepotrebuju aby byla na penize jak moje bejvalka chtela moc penez tak me dala k soudu kvuli tom mám 2 děti ve střídavé péči. a doufam ze se tady najde naka hodna mila

MužVážně 48 let Vsetín

TOP  27.6.2020

Rád bych touto cestou našel ženu, slečnu pro společný život ve dvou.Samota mě nebere.Ozveš se?

MužVážně 41 let Vsetín

TOP  23.6.2020

Hledám cyklistku na společné vyjiždky na kole nebo na bruslích :-)

MužVážně 27 let Vsetín

TOP  22.6.2020

Ahoj holky mam huť se ze známiKino
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata

Jsem muž bez závazku, pohledný mladšího vzhledu sportovní typ, spíš vyšší a tmavovlasý. Rád sportuji, mám rád přírodu a práce mi také není cizí. Myslím si o sobě že jsem pracovitý, zodpovědný, milý, hodný a velmi klidný člověk. Mám zaměstnání které mě baví. Někoho kdo si rád popovídá, má kladný vztah k přírodě i trochu ke sportování.

Jsem už zadaný miluji tě lásko

MužVážně 42 let Vsetín

TOP  21.6.2020

Hledám partnerku z Javorníků nebo Beskyd.Huslenky a okolí směrem na Velké Karlovice