Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů

Jsme dva normální,zdraví muži ve věku kolem 40 ti let a rádi bychom poznali milou dívku či ženu,která by chtěla zkusit sex ve třech. Nejsme bi,ale láká nás to zkusit a zažít nepoznané. Pokud tě najdem,tak jen chceme říct,že veškerá pravidla určuješ ty. Těšíme se na tebe.
Pár oba maséři hledají ženu na experimentální masírování a masáže všech druhů. Se skleničku dobrého vína a povídání. Partnerka je lesbička do triceti let. Krásná a sexy...
MužOstatní|38 let|Praha|top 21.1.2019
Dva nerozluční a opravdu fér kamarádi, oba 36 let,štíhlí, vyšší postavy 183 a 185, pohlední, VŠ (nejsme homo,ani bisexuálové!!!) hledají hezkou, eroticky založenou kamarádku do švédský trojky.100% zdraví, cit,něha, empatie, romantika, úroveň,diskretnost, žádné perverzity, nebo nedůstojné sexpraktiky!Prostě bychom to jen rádi zkusili, jsme pro každou lumpárnu;-) Příp.i jednotlivě kdyby se ozval třeba pár...Nejsi-li z Prahy-nevadí, přijeď klidně i na erotický výlet na více dní-vlastní byt máme ;o)
Našel by se pár, který by mi občas dal po telefonu poslechnout svoji soulož?
Hledam bipar z Hradce do trojky
Ahoj hledám pár na příjemné chvíle ? Já 36 let atlet postava z Jablonce nad Nisou
Rád bych zde našel a reálně se setkal s párem, který chce také objevovat nepoznané, nebo si zopakovat již prožité, prostě zažít příjemné chvilky ve třech. Já 39/175/84, dárce krve, diskrétní, se zkušeností ve třech. Vzájemné sympatie napoví.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Zlín
Hledáme dlouhodobého kamaráda.V případě sympatií ....
Hledáme muže, který se umí zapojit.
Hudba
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata
Jsme manželé, z vesničky, kde lišky dávaj dobrou noc, rádi se bavíme, tančíme, občas zapaříme i zakouříme, ale nic nepřeháníme. Ráda bych našla kamarádku na pokec, společné akce, holčičí mazlení i sexík ve třech. Rádi romantiku při svíčkách, něhu, žádné zvrhlosti. Víkendy u nás nebo jinde, pokud máš dítě, v poho, máme také. Na věku nezáleží, musí být sympatie. Přednost má zdraví, věrnost, důvěra. Nabízíme pomoc všeho druhu, trvalé přátelství a vše co si budeš přát. Těšíme se na odpověď.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Zlín