Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : SeznamkaPraha

Dobrý den jsem v tomhle nezkušený .. Rád bych zde našel Dominu nebo dominantní pár (M+Ž) Která/ří by mě zasvětily do této oblasti ..Zároveň bych rád dělal i úklid domu sekání zahrady.. Našla by se zde Domina okolo mého věku ? Mě je 25 let a jsem z Prahy Dominantní pár by bylo fajn také kolem mého věku :) Budu se těšit na zprávy ...

Je toho celkem hodně co se mi honí hlavou, ale nějak začnu. Je mi 37 a mám celkem 3 dlouhodobější zkušenosti s párem. První v 16-ti letech, kdy to byla moje první zkušenost, neboť do té doby jsem byl panic. Další byla v prváku na vysoké škole (1 rok) a pak závěrem školy (2 roky). Rád bych na to navázal a našel tak starší pár na vše hezké..

Ahoj hledám kamarádku pro mě. Jsme milenecký pár, (37, on 55), chci vyzkoušet něco nového, ve třech. Diskrétnost, solidnost zaručena. Lokalita pro nás není problém.

Pohledný, dominantní pár ona 42 a on 43 let - vysokoškoláci, nekuřáci se rád seznámí se submisivní ženou pro setkávání ve světě BDSM her. Preferujeme ženu obdobného věku nebo mladší, štíhlé či normální postavy, nekuřačku. Bi zaměření výhodou. Zázemí, vybavení a zkušenosti máme. Muže nehledáme. Nemáme zájem ani o výměny fotek a dopisování, které nikam nevede. Požadujeme nezávazné setkání v neutrálním prostředí, před kterým si zavoláme. Zn: Vzájemné sympatie, zdraví a diskrétnost.

Pohledný, dominantní pár ona 42 a on 43 let - vysokoškoláci, nekuřáci se rád seznámí se submisivním párem pro setkávání ve světě BDSM her. Preferujeme pár obdobného věku nebo mladší, štíhlých či normálních postav, nekuřáky. Bi zaměření u ženy výhodou. Zázemí, vybavení a zkušenosti máme. Samotné muže nehledáme. Nemáme zájem ani o výměny fotek a dopisování, které nikam nevede. Požadujeme nezávazné setkání v neutrálním prostředí, před kterým si zavoláme. Zn: Vzájemné sympatie, zdraví a diskrétnost.

Je mi 41 let a jsem vysoký 180 cm a dychtivě mi napište, co byste chtěli a jak?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Praha
Muž | 41 let
Praha
Muž | 67 let
Praha
Muž | 60 let
Chrudim

Bi sympatak se rad prida k sympatickemu bi paru pri zlobeni.

MužOstatní 39 let Praha

TOP  15.5.2020

Jsi-li mladá, hezká experimentátorka a toužíš-li vyzkoušet milování se dvěma kamarády, pak neváhej ;o) Jsi-li velká divoška, pak máme když tak ještě třetího kamaráda.Všichni jsme VŠ štíhlí, pohodoví, eroticky založení, veselí a korektní chlapi.Nejsme homo, ani bisexuálové, jen také rádi experimentujeme.Dvě bezva zkušenosti už máme, tak napiš bude to prima, uvidíš ;o) Máme vlastní byt, tak že jestli nejsi z Prahy, klidně přijeď na víc dní, třeba i s kamarádkou, nebo dvěma :o) čím větší kolektiv, tím lépe ;o)

Hledáme muže do velmi netradiční trojky. Idálně co mladší do 30 let. Já 20, mladá, malá, velmi štíhlá :-) . Požadujeme diskrétnost.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Praha
Muž | 49 let
Praha
Muž | 67 let
Praha
Muž | 60 let
Chrudim