Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : SeznamkaHlavní město Praha

Je toho celkem hodně co se mi honí hlavou, ale nějak začnu. Je mi 37 a mám celkem 3 dlouhodobější zkušenosti s párem. První v 16-ti letech, kdy to byla moje první zkušenost, neboť do té doby jsem byl panic. Další byla v prváku na vysoké škole (1 rok) a pak závěrem školy (2 roky). Rád bych na to navázal a našel tak starší pár na vše hezké..

Jsme pár 61, 63 štíhlí. Hledáme pár na společná příjemná setkávání. Především přes den. Výměna není nutnost. Vše podle dohody aby souhlasili všichni zúčastnění.

Ahoj našel by se tu pár co by chtěl zkusit 3? Já osobně zkušenosti s 3 nemám ale chtěl bych to zkusit tak kdyby se někdo našel budu rad když mě kontaktuje . Foto výměnou upravenost a čistota podmínkou to stejný nabizim . A požadují

Přeji hezký den, hledám normální pár , který chce diskrétně vybočit se stereotipu, oživit si sex život a nic neměnit na svém vztahu.Vše je věc dohody a fér jednání...... Na věk nezáleží....

Dva kluci hledají holku pro milování ve třech. Už nějakou takovou zkušenost máme a moc se nám to líbilo. Raději bychom pravidelné schůzky. Jsme 36 a 33 let, oba štíhlý a sympatičtí.

Hledám hetero pár, kde chce partner svou partnerku vlákat do trojky s využitím scénáře se zavázáním očí a vystřídání se na partnerce, aniž by cokoliv tušila. Teprve ve chvíli, kdy bude v nejlepším se jí sundá páska a využijeme všech možností, která kombinace MMŽ nabízí.

Hledám pár, kde on je hodně na cestách a byl by rád, kdyby se mu o partnerku v době jeho nepřítomnosti někdo postaral. Jde o tzv nevěru s posvěcením. Ona nemusí nic tušit, můžeme se domluvit diskrétně a ty pak její nevěru využiješ k vlastnímu prospěchu. Já 31 let, sportovní postava.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Chrudim
Muž | 67 let
Praha
Muž | 41 let
Praha
Muž | 49 let
Praha

MužOstatní 38 let Praha

TOP  29.4.2020

Milá samičko.Pokud máš naprosto přirozenou a nezkrotnou touhu po nezávazném páření králičího typu beze studu a citových doprovodných jevů, pak napiš dvěma temperamentním a sehraným samečkům..:-) (nejsme homo, Bi ani úchylové) Za zachování jasně domluvených startovacích podmínek, 100% zdraví, ochrany, bezpečnosti a diskretnosti spadneš do sexuálního kombajnu, na který budeš s povzdechem, spikleneckým úsměvem na rtech a toužebným šimráním v podbříšku, zasněně vzpomínat celý život:o) Králíkárnu máme ;o)

Hledám pár pro hrádky na úrovni. Věk není důležitý, ale serióznost a dobrá nálada ano! 46/176 sportovní postavy VŠ.

BI, 41 roku 73 kg 181 cm krátké vlasy hnědozelené oči hezká postava čistý a zdraví, hledám pár od 25 do 55 let Byt na hraní mám prosím pošlete foto a informace o vás děkuji

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Praha
Muž | 60 let
Chrudim
Muž | 67 let
Praha
Muž | 49 let
Praha