Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : Seznamka

Rád bych našel pár nad 40 let, kde on je bi na dlouhodobější diskrétní vztah. Olomoucko-Prostějovko-Šumpersko

Jsme pár tvořený dominantním mužem a submisivní slečnou a hledáme milou, mladou, silně submisivní dívku, která s takovým párem bude chtít dlouhodobě sdílet přinejmenším blízké přátelství jak v soukromí, tak ve společenském životě. Nabízíme i očekáváme jistou úroveň. Není u nás nouze o oporu ani vlídné slovo, proto preferujeme dívky, které umí ocenit vedle intimností daného směru také rozumné chování a péči. Vzhled není rozhodující, přístup ano. Možnost společného bydlení.

Milenecký pár 59 a 47 s diskrétním přítelem, všichni štíhlí, hledají fajn pár, muže nebo ženu, z okolí Ústí nad Orlicí, Vysokého Mýta, na trvalejší důvěrné přátelství s prima schůzkami. Diskrétnost, porozumění a chuť vzájemně si vyjít vstříc. Bi vítáno. Těšíme se na Vás.

Pár stř. věku eroticky založený hledá touto cestou solventního a inteligentního muže u kterého by ev. na čas i bydleli k vzájemné spokojenosti a vzrušujícím okamžikům. Těšíme se na milou odpověď a foto celé postavy, usnadní tak výběr. Ahoj F+J.

Ahoj jsme pár přátel (Ona: 40 let, sympatická, sportovní postava, vš. On: 26 let, sport. postava, vš.) a hledáme dívku kterou by jsme mohli pozvat na skleničku vína, popovíat si a pak se uvidí kam nás vzájemné sympatie zavedou. :-) Ani jeden nejsme příliš konzervativní a hledáme dívku která je ráda submisivní a nechá se vést. Ráda příjme trest ale i odměnu...když bude hodná. Chceme aby si to užily všichni, proto si musíme rozumět. Budeme se těšit na zprávy.

Přeji hezký den, hledám normální pár , který chce diskrétně vybočit se stereotipu, oživit si sex život a nic neměnit na svém vztahu.Vše je věc dohody a fér jednání...... Na věk nezáleží....

Ahoj, já Ostrava 41. Hledám pár, který se rád předvádí a experimentuje, možná i laškuje. Baví mě se dívat, případně i zapojovat. Případně bych rád i posloužil.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Praha
Muž | 67 let
Praha
Muž | 67 let
Praha

Ahoj, vím, že je karanténa, ale to nevadí, můžeme si zatím třeba psát. Alespoň mám čas sem napsat, koho opravdu hledám. Hledám pár na dlouhé přátelství a pravidelné schůzky, kde muž nabízí to, co nabízím i já. Měl by být: - 180 cm + - čistotný, dole vyholený - věk od 40 do 50 let - postava, no v našem věku už bříško povoleno :-) - 16/4, 5 + - pasiv i aktiv Jeho žena či přítelkyně by měla mít ráda sex. Zázemí mám já, pokud by bylo třeba. Moc se těším na Vaše odpovědi. Michal, 45let, Brno

Hledám 2 vášnivé, smyslné kamarádky, které spolu mají něžný vztah a které by pro zpestření svých sex.radovánek uvítaly mou aktivní přítomnost... ;-) Jsem prý pohledný, veselý, společenský, inteligentní, kultivovaný, čestný chlap na úrovni, štíhlé postavy ale hlavně něžný, citlivý, empatický, s vlastním zázemím.Nechci syrový, neosobní sex, spíš také něco krásného říct, napsat, o pocity, něhu, doteky, pomazlení, trvalé přátelství, ne jen o sexu... Byteček, sbírečku vínečka a čajů atd. mám..;o)

Jsem volný a rad bych poznal novou zkušenost a jít do všeho.pokud jste pár do 23-45 let ozvěte se.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha
Muž | 67 let
Praha
Muž | 41 let
Praha