Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : SeznamkaPraha

Ahoj, jsme manželský pár Muž 36let, Žena 37 jsme z Prahy. Oba plnoštíhlí, hledáme na pravidelné intimní večery plné sexu ve 3 u nás doma slečnu dívku 18-25 let, Podmínkou je zaslání fotky, pošleme také. Měla by si být silně Bi a ráda se nechat od ženy dlouze orálně uspokojovat. Zdraví, čistota nabízíme i vyžadujeme.

Ahoj! Jsme mladý, štíhlý a celkem pohledný pár. Já dominantní 29let 183/68 ona 24 168/56. Hledáme bi kluka 20 - 25 let do trojky se štíhlou postavou jako já. Zatím v tomto ohledu nemáme zkušenosti. Já jsem bi, ale s klukem také bez zkušeností a chci to napravit. Zdraví čistota a diskrétnost je to co můžeme nabídnout a také to požadujeme. Nehledáme žádnou jednorázovku, proto bychom nejdříve zašli na pivo jen já a ty a v případě sympatií bychom probrali detaily. Neboj se napsat, těšíme se :)

Neslušný návrh. Pro jedinečný pár s fantazií, která ví co chce a chce to v reálu. Touha, inteligence, nezávislost, smyslnost a chuť poznávat nepoznané.

Starší bi muž hledá pár kde on je bi na příjemné hrátky. mohu vám udělat oběma or...l.

Zkušený dominantní pár (muž a žena) na úrovni rád zasvětí zájemce do světa BDSM. Dle vašeho zájmu můžeme zůstat jen mentory, nebo se v případě vzájemných sympatií aktivně zapojit do dění. K dispozici je naše stylové zázemí, nebo se můžeme dohodnout na návštěvě jiných prostor, či si o BDSM pohovořit v příjemném neutrálním prostředí. PS: My nejsme ti, před kterými vás rodiče varovali. My si jen rádi hrajeme a vy si můžete hrát také… ;-)

Starší diskrétní seriozni pár uvítá odpověď starší sympatické bi zaměřené ženy k navázání dlouhodobějšího milého vztahu. Prosíme jen skutečný zájem ne spisovatelky co se ozvou jen k uspokojení ega. Chceme se s Tebou mazlit a prožívat krásné chvíle.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Chrudim

Je toho celkem hodně co se mi honí hlavou, ale nějak začnu. Je mi 37 a mám celkem 3 dlouhodobější zkušenosti s párem. První v 16-ti letech, kdy to byla moje první zkušenost, neboť do té doby jsem byl panic. Další byla v prváku na vysoké škole (1 rok) a pak závěrem školy (2 roky). Rád bych na to navázal a našel tak starší pár na vše hezké..

Hledám holku, která má stejně jako já, chuť zkusit milování ve třech. Já najdu kluka do trojky a ty pak holku. Souhlasíš? :o)

Dva kluci hledají holku pro milování ve třech. Už nějakou takovou zkušenost máme a moc se nám to líbilo. Jsme 36 a 33 let, oba štíhlý a sympatičtí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Chrudim