Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : SeznamkaHlavní město Praha

MužOstatní 58 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, bylo by mi potěšením být přítomen vašich intimních hrátek. Třeba jen pasivně nebo v případě vašeho zájmu se rád i přidám. . Pevná pravidla a limity určíte samozřejmě Vy a já je budu respektovat. Jsem zdravý a naprosto pohodový muž. Zaručuji diskrétnost.Těším se. Jsem mobilní, přijedu kamkoliv.

Manželé oba VŠ, 55 a 54 let , plnoštíhlých postav, ona velká prsa , hledají rodinného přítele k trvalejšímu přátelství a uspokojování ženy. Na věku ani postavě nezáleží, důležité jsou zdraví, diskrétnost, čistota a úroveň.

Rád bych poznal pohodový pár pro společné příjemné chvíle v soukromí i běžném životě. Preferuji dlouhodobější vztah. Já BI, VŠ, 176/75.

Hledám do trojky se svoji šikovnou a hezkou přítelkyni 32/165 mladého a sympatického muže 16 - 24 let. Nemusíš mít žádné zkušenosti, naopak nezkušený a panic je vítán. Přítelkyně tě skvěle zaučí. Zaručujeme diskrétnost. Požadujeme čistotu a zdraví. Starší, prosíme, nepište. Uveďte, prosím, pro rychlou komunikaci svůj email.

Hledáme pár, kde ona je štíhlá nebo tak akorát, (ne baculka) a velmi BI. (jen ona) Zkušenosti máme, jen ta skutečně BI žena pořád chybí.

Hledáme s přítelkyní 35/165/58, inteligentního muže s dobrou výbavou na pravidelné schůzky. Foto podminkou

Stereotyp v manželském sexu mě donutil přemýšlet o nějakém zpestření. Rád bych poznal pár k dlouhodobému sexuálnímu vztahu. Líbí se mi, když se na mě někdo dívá. Jsem hetero.

Hledáme pár, se kterým bychom rádi občas trávili společné erotické chvíle. Třeba ve swingers klubu.

Pohodový pár ona bi SŠ 42/165 on VŠ 55/184 hledá sympatický pár pro společné krásné zážitky. Nejde nám primárně o výměnu sexuálních partnerů, ale hledáme pár, se kterým bychom si rozuměli, mohli společně někam vyrazit, a případně prožít i společné erotické hrátky. Bydlíme kousek za Prahou, zázemí máme, ale můžeme přijet. Určitě se chceme nejprve nezávazně setkat a nechat vzájemné sympatie rozhodnout o dalším.