Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : SeznamkaMělník

Ve zvoleném okrese jsme žádný inzerát nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

Výměna partnerů : Seznamka : Středočeský kraj

Dlouholetý manželský pár hledá ženu na diskretni dlouhodobé intimní přatelství v okolí Kladna Kralup nebo Slaného. Najdeme?

Jsme manželský pár 49 188 břicho a 47 173 štíhlá.Hledáme ŽENU!!!! která má ráda dlouhé orxlní uspokojování a nechala by se od nás lxzat. Nejsme PISALKOVE , chceme telefonický kontakt a osobní schůzku.Máme vhodné zázemí a neřešíme postavu ani věk Jde jen o chuť a domluvu. Rádi ti vyhovíme ve všem co se ti bude líbit.

Dlouholetý manželský pár hledá ženu nebo divku na diskretni dlouhodobé intimní přatelství v okolí Kladna Kralup nebo Slaného. Najdeme?

Hledáme s atraktivní přítelkyní někoho aktivního do 35 let na bi sex hrátky, on+on+ona, Odpovědi pouze s fotem...

Pár hledá ženu která je sama bezdetna na společné žití ve třech jako rodina věk nerozhoduje ani postava může být i baculka Kolín a okolí i vesnice

Dlouholetý manželský pár hledá ženu či divku na diskretni dlouhodobé intimní přatelství v okolí Kladna Kralup nebo Slaného. Najdeme?

Rád bych poznal pár, který by uvítal občasnou návštěvu BI muže...být každý každému důvodem k rozkoši...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Praha