Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : SeznamkaMělník

Ve zvoleném okrese jsme žádný inzerát nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

Výměna partnerů : Seznamka : Středočeský kraj

Hledám přátele - pár, ženu a muže pro společné milování. Ve třech je to větší potěšení i legrace. Kdo si hraje nezlobí. Pozvete mě k sobě? Diskrétně, v pohodě a klidu.

Hledám zralý pár, ženu a muže, přátele pro setkávání a vzájemné potěšení ve třech, diskrétně a v pohodě. Vítám vaše nápady na další společné aktivity, výlety aj. Zázemí nemám, rád přijedu. 178 / 96

Najde se pár který mě pozve k sobě pro vzájemné potěšení?

Dědeček s babičkou od Kutné Hory, oba BI, ona baculka hledají osamělého BI muže staršího 38 let s M min 18/5, který by k nám jezdil často na víkendy a jiné dny volna. Hledáme BI rodinného přítele, kamaráda, pomocníka a výkonného milence. Hledáme někoho z dostupné vzdálenosti, mírně perv, poslušného, né pasivního bez finančních zájmů. Nezávazná schůzka napoví více. Prosíme pouze korektní nabídky.

Skusit se má vše.jdu do toho s vámi.lubos kdy a kde.fantazie tu mám dík za pozvání

Hravý, rozumný pár v nejlepších letech, hledá dívku, ženu, nebo pár, na občasné netradiční hrátky v naší režii.Podmínkou čistota, fantazie a zdraví.Zázemí máme, nezkušenou zaučíme.Vše v diskrétnosti a dohodě.A nejsem krab, ale rak.

Obyčejní starší manželé od Kutné Hory, oba BI, ona baculka hledají osamělého BI muže staršího 38 let s M min 18/5, který by k nám jezdil na víkendy a jiné dny volna. Hledáme BI rodinného přítele, kamaráda, pomocníka a výkonného milence. Hledáme někoho z dostupné vzdálenosti, mírně perv, poslušného, né pasivního bez finančních zájmů. Nezávazná schůzka napoví více. Prosíme pouze korektní nabídky.