Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : SeznamkaNymburk

Jsme manželský pár 49 188 břicho a 47 173 štíhlá.Hledáme ŽENU!!!! která má ráda dlouhé orxlní uspokojování a nechala by se od nás líxat. Nejsme PISALKOVE , chceme telefonický kontakt a osobní schůzku.Máme vhodné zázemí a neřešíme postavu ani věk Jde jen o chuť a domluvu. Rádi ti vyhovíme ve všem co se ti bude líbit.

Manželé 49 a 46 hledáme Bi. kutila pro výpomoc kolem domu a kamarádství s výhodami.Ty nejlépe do 40 let .Hlavně víkendy. Rychlý telefonát a osobní setkání!!!

Dva dominantní, jedna submisivní bi, 35 štíhlá, hledají sub bi ženu.

Ahoj, rádi bychom se s partnerem seznámili se sympatickou slečnou - paní, protože oba máme zájem o sex ve třech. Hledá se rodinná přítelkyně. Důležité jsou vzájemné sympatie, diskrétnost a respektování našeho vztahu. Pokud by jsi o nás chtěla zjistit více, tak odepiš:-) Podmínkou je čistota a zdraví !!!!! My zatím bez zázemí. Nymburk a okolí 30 km . Těšíme se na odpovědi.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha