Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : Seznamka : Pelhřimov

Čauky hledáme baculku do pelíšku a kamarádku. Ozvy se nám.

Milenecký pár, M43 a Ž49, hledáme Bi ženu. Chtěla bych pomazlit se se ženou, můj přítel by byl rád u toho. Pokud budeš chtít, může se i zapojit. Zázemí máme, ale také můžeme přijet. Vítáme starší ženu nebo i pár.

Milenecký pár, M43 a Ž49, baculatá, hledáme Bi ženu nebo pár, kde ona je Bi. Chtěla bych pomazlit se se ženou, a po vzájemné dohodě i výměnu partnerů. Zázemí máme, ale také můžeme přijet. Vítáme starší ženu nebo pár.

Jsme výjimečný, dobře vypadající pár, muž a žena oba SŠ. Štíhlých postav, spirituálního zaměření, zdravého těla i ducha. Máme výborný vztah, díky kterému si v intimnostech zcela vystačíme sami. Jsme komunikativní, společenští, máme rádi dobré víno, pivo a život na pohodu. Rádi bychom se seznámili s kamarády přiměřených postav a intelektu, s kterými bychom rádi mohli smysluplně konverzovat a trávit společný čas při cestování atd..


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Výměna partnerů : Seznamka : okres Pelhřimov

Pro svoji velmi mladou /26 let/atraktivní a velmi aktivní přítelkyni hledám muže nad 45 let s velkou výdrží, sympatického a ochotného jít do trojky i když já jsem stoprocentní hetero. Vousy a dobré vybavení mají přednost. Foto podmínkou v případě souhlasu přítelkyně zašle svou. Můžeme ve všední den i přes noc, zázemí zajištěno. Rozhodně nebudeš zklamán!!!

hledáme pohodový pár, na dlouhodobé přátelství , vše je o sympatiich

Ahoj, jsme mladý a pohledný manželský pár a touto cestou hledáme dívku či ženu na společný sex. Napiš nám pár řádek o sobě a uvidíme, odepíšeme všem :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Muž | 46 let
Frýdek-Místek