Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : SeznamkaSušice

Krásný večer, jsme mladý pár ona 18 let a on 30 let a rádi bychom našli nějakou tu slečnu na společné chvilky. Přítel je dominantní a já jsem spíše submisivní, nebojíme se ničeho a rádi experimentujeme. Jsme z Klatovska, máme své prostory. PS: Rádi se o tebe postaráme :) xxx


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Výměna partnerů : Seznamka : okres Klatovy

Hledáme atraktivní a sexuchtivou slečnu popřípadě Dominu od 18 do 25ti let. Na sex či BDSM ve 3. Mě a mojí přítelkyni je 19 Místo si můžem najít v nějakém hotelu nebo někde u tebe. Stačí se na všem domluvit.

Krásný den. Rozumna žena které nejde jen o sex ale chtěla by spojit svoji životní cestu s naší? My Klatovsko

Nesmělý a zcela nezkušený manž. pár s dětmi hledá nám podobný pár a to prozatím na dopisování, pokec a výměnu zkušeností. Při vzájemných sympatiích se nebráníme pozdějšímu setkání. Jsme pohodáři kteří by si rádi splnili tajné sny a přání. Hledáme úplně obyčejný pohodový pár, pár se kterým si budeme rozumět, se kterým prožijeme spoustu krásných a příjemných chvil, kterému můžeme důvěřovat, prostě lidičky do nepřízně i do pohody. Zdraví, sympatie a dlouhodobé přátelství podmínkou. Najdeme?

Pohodový a veselý manž. pár štíhlých menších postav veselých povah s dětmi hledá podobný pár k seznámení, pár který nehledá jen sex, ale který hledá zároveň přátele a kamarády, který rád posedí, pokecá, jezdí na výlety, chodí do přírody a vůbec, bere život s humorem. Pár, se kterým bychom prožili krásné večery naplněné touhou, vášní a erotikou. Upřednostníme dlouhodobý vztah založený na důvěře, toleranci a pochopení. Vzájemné sympatie rozhodnou. Najdeme?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha