Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : SeznamkaPlzeň

Potřebuje někdo pomoci se svou nezbednou manželkou ? Jestli ano, dej vědět. Kluci si mají pomáhat :)

Hledáme mladíka věkem do 20 let, který by se rád připojil k páru. Starší prosím nepište! Jen vážný zájem.

Hledám dominantní par do vztahu. Jsem submisivní 43letý silné postavy. Nehledám žádne jednorázové setkávání. Podmínka diskrétnost, fér jednání a zdraví.

Jsme pár a hledáme ženu na dlouhodobé sexuální přátelství. Jsme oba bisexuální je nám 44 let. Nesmí tě ale vadit baculky a sex bez kondomu. Jsme oba dárci krve, máme rádi své zdraví a bohužel jsme oba alergičtí na kondomy. Proto hledáme pouze na dlouhodobé občasné zlobení v postýlce. Pokud by se zde našel i podobný pár jako jsme my dva, zlobit se také nebudeme. PS: do postele hned s kde kým OPRAVDU nejdeme.

Ahoj hledám a rád bych našel chci zažít něco zakázaného vše tajné

German couple is looking for a couple to have fun together and swap wife.

Ahoj Rád bych našel příjemný pár kde on je Bi Hledám nepoznané láká mě trojka i Bi sexik nemám zatím žádnou zkušenost také můžete být nezkušený napište jen ti co chtějí setkání

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Praha

Miluješ svoji ženu, ale už ji nedokážeš dát vše, co Ona v sexu chce, popř. má větší apetit než Ty? Co třeba rodinný přítel pro ni a její uspokojení? Pokud Vás toto oslovilo, zkuste odpovědět, napsat pár řádek, (co mají hlavu a patu) - na Ty odpovím. Já 43/185/85, VŠ, sport.postavy, fér jednání, inteligence, na úrovni, zdraví. Můžete být případně i kandaulistický pár. Nehledám za každou cenu, ale co kdyby náhoda... PS: Nehledám jednorázově..

Ahoj. Jsme pár a jsme oba bisexuální. Hledáme ženu která hledá pár na dlouhodobé zlobení v postýlce, ale ne jen to. Zdraví, čistotu, úroveň a diskrétnost zaručujeme ale i požadujeme. Tohle vše je u nás na prvním místě. Jsme 44 letý bi pár ona baculka 160 75 prsa 4 On 180 83 M 17. Najdeme tě?

MužOstatní 43 let Plzeň

TOP  3.12.2019

Jsme dva kamarádi a hledá dívku do které budeme společně stříkat své myšlenky a touhy :) Jsi tady ?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Praha