Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka : Plzeň

Hledám dominantní par do vztahu. Jsem submisivní 43letý silné postavy. Nehledám žádne jednorázové setkávání. Podmínka diskrétnost, fér jednání a zdraví.

Svobodný štíhlý 46 lety pohodový skromný nekuřák abstinent jemný něžný diskrétní spolehlivý slušný hledá štíhlý pár i starší i z okolí PLZNĚ bez narušení soukromí. Sejdeme se u kávy? Jste taky sama a hledáte dobrého kamaráda přítele a rady chodíte v soukromí nahatý? Rád se k vám přidám. Uvítám dlouhodobý přátelský diskrétní vztah schůzky pouze u vas-bydlim s rodiči. Budu se těšit. Děkuji. Pa.

Rád bych se seznámil s pohodovým bisex párem pro společné zlobení každý s každým a příjemné hrani bez zábran. Věk a postava neni rozhodujici. Hlavně zdraví, čistota a diskrétnost. Hledám dlouhodobé přátelství. Já ženatý, bisex, střední postavy, sympaticky, M15.

PLZEŇ - DOMINANTNĚJŠÍ ZKUŠENÝ BI MUŽ, HLEDÁ PÁR KDE MUŽ JE BI. CHCETE SI SPLNIT SNY? MOHU JEN PŘES TÝDEN.

Ahoj, jsme sympatický a štíhlý pár (ona velmi hezká) a velmi rádi poznáme normálního kluka, kterému se líbí submisivní role v sexu, je spíše nesmělý typ, ne moc zkušený, má lehce bisexuální představy a rád by poznal pár, který by ho postupně vedl od role diváka až k úplnému zapojení. Jsi takový? Uměl bys "poslouchat" a plnit přání partnerky? Jsi trpělivý? Raději štíhlý? Vzrušený? Ve věku 18 - 35? Ozvi se... P.S. Tento inzerát není určený pro sexuální blbce, hledáme opravdu "normálního" kluka.

Štíhlý 47 let, pohodový skromný nekuřák abstinent jemný něžný diskrétní spolehlivý slušný hledá štíhlý pár i starší z PLZNĚ a okoli kteří jsou také samy a nebrání se nahoty v soukromí. Rád se k vám přidám. Též mě láká už dlouho kdo by mě naplacal na zadek. Najde se někdo? Rád bych se k vám přidal a byl i dobrým kamarádem přítelem bez narušení soukromí. Pište kdykoliv a otevřené. Budu se těšit. Děkuji. Pa.

Hledáme pár v plzeňska či rokycanska spíše ve věku nad 40 let, ne úplně extroverty a spíše vyšší vzdělání. Máme rádi vše včetně perverzních praktik a hledáme nám podobnou dvojici. Každý pár sám a dívat se anebo všichni dohromady, přičemž bisexualita není zcela jasná, nejspíš by to vyplynulo. Prostory dle dohody, diskrétnost samozřejmá, čím větší ujetiny, tím lepší. Prosíme pouze vážné nabídky od páru. Děkujeme.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 39 let
Praha
Muž | 46 let
Frýdek-Místek
Muž | 66 let
Beroun

Já 44/187 a přítelkyně 51/167, oba štíhlí, sympatičtí a spíše introverti, hledáme ženu 30-60 let, která se připojí k našim erotickým hrátkám. Mohla by ses dívat, hrát si jen s přítelkyní anebo všichni najednou. Jsme oba velice hodní, máme lásku, úroveň, máme rádi vše jemné, hezké, a také trochu zvrhlost. Chápeme to jako hru. Za odpověď Ti napíšeme víc. Vše diskrétně, žádné fotky atd. Muži nepište (zvláště ti, kteří si to přečetli a stejně píšou). Plzeň, Příbram a okolí výhodou. Soukromí máme.

Ahoj, hledáme obyčejného kluka (v tom dobrém slova smyslu), který se rád dívá... Rádi Tě poznáme pokud: je Ti mezi 18 - 25, jsi submisivně založený s kapkou Bi, štíhlý, zdravý, nepromiskuitní, dokážeš respektovat naší dominanci a láká Tě nechat se vést a třeba i něco naučit od sympatického páru (ona 39 štíhlá, velmi hezká, on 49). Na začátek jen dívání, při vzájemných sympatiích...uvidíme... Do odpovědi nám napiš něco o sobě - na anonymní a arogantní odpovědi nebudeme reagovat. Těšíme se.

Ahoj, našel by se na tento sobotní večer nějakej zadanej, normální a pohodovej sympaťák 35-40let , kterému třeba odjela žena na víkend a rád by něco podnikl se sympatickym párem? popřípadě i pár kde je ona bi. Ona hezká, hubená 37, on 43, chtěl bych to jako překvapení, takže kdyby měl někdo nějakej zajímavej nápad, pokud možno někdo se v případě sympatií nebrání lehkejm bi experimentům, popít a uvidělo by se, hlavně nic nehrotit.. pouze Plzeň

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Muž | 66 let
Beroun
Muž | 46 let
Frýdek-Místek