Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : SeznamkaPlzeň

Hledám manželský nebo milenecký pár a nabízím se jako přítel. Můžeme spolu posedět, někam se podívat i zažít hezké chvíle. Jde mi spíše o tom být v Vámi a o přátelství, než jen o aktivní účast.

Hledám pár na který bych se při tom mohl dívat (jsem panic) .... a kdyby to ženě nevadilo tak si i sáhnout na její jistě krásné tělo. Nemám zázemí ani auto, proto nejlépe u Vás a nejlépe Plzeň-město, větší vzdálenost také možná pokud pro mne přijedete. Může samozřejmě napsat i samotná žena. J.

Pár ona 39, on 40, na úrovni, hledá ženu 30-45 pro sexuální hrátky.

Jsme 45 letý bisexuální pár a hledáme zde ženu které něco chybí. Hledáme normální fajn ženu která nehledá jen nějaké povyražení. Ale hledá kamarádsko milenecký vztah s fajn párem. Jen upozorňuji: Jsem žena krev a mléko. Ale zase to není žádná hrůza. Jen mám plnější postavu. Najdeme tě?

ŽenaOstatní 27 let Plzeň

TOP  4.7.2020

Našel by se tady zdravý, nekuřácký pár nebo žena, na něžnou výpomoc pro mě? Společně s mým partnerem. Vše jen pro mě, partner nic mít nemusí, ale chci, aby byl u toho a pomáhal nebo podle domluvy. Ale i přátelství, výlety a podobně. Jsem normální postavy, ženských tvarů.

Svobodný štíhlý 48 letý skromný nekuřák abstinent jemný něžný diskrétní spolehlivý slušný hledá pár i starší i z okolí PLZNĚ a být dobrým kamarádem. Líbí se mě nahota něžné doteky a hlazení nahého těla i bez sexu-dle dohody ale jsem na vše sám a rád bych se k vám přidal. Diskrétnost zaručena. Uvítám dlouhodobý přátelský schůzky pouze u vas-bydlim s rodiči i v dopoledních hodinách. Najdeme se? Můžete mě i naplacat na zadek. Nikdy jsem nedostal ale láká mě to. Ozve se mě někdo? Děkuji.

Ahoj rad bych sve partnerce 44.174.4 plnejsich tvaru s peknym vetsim pozadim splnil jeji predstavy o sexu s vice muzi najednou proto zde hledam 2-3 kluky s poradnou vybavou se kteryma ji tento sen budu obcas plnit delsi vztah vitan nejlepe ibyc muzi fantazii meze nekladem vse mimo sm a tvrdych praktik mozne psat muzete ja 50.175.90 plzen

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Chrudim

Ahoj, hledáme nesmělého studenta milování...jestli tě láká setkávání se se sympatickým párem (ona 39, štíhlá, velmi hezká blond, on 49, urostlý) a přitom jsi nesmělý a raději vedený, než abys sám vedl, tak tě rádi zasvětime do toho "po čem ženy touží.." Naše představa o tobe: 18-28 let, štíhlý, nekonfliktní, dodržující pravidla, zdravý a neegoistický sympaťák . Tvoje nezkušenost nevadí, oceníme hlavně přirozenost, úsměv, férové jednání..co vyžadujeme sami nabízíme. Těšíme se na odpověď.

Milenecký pár hledá tichého, klidného, submisiv kluka do 25 let, který ale dobře ovládá svůj nástroj, pro hrátky ve více než dvou.. Možnost zajistit zázemí výhodou. Zajímá nás : - proč hledáš, co by jsi rád našel - foto postavy - možnost zajistit zázemí? - zkušenosti sólo nebo ve více lidech - časové možnosti? - submisivita? - singl nebo ve vztahu? Jen opravdový zájemce! Věk do 25 let! Budeme pečlivě vybírat, chceme poznat povahu.. Nespěcháme!

Nabízím setkávání ženám i párům. Poskytuji smyslnou masáž zakončenou krásným sexem pro ni, po dohodě rád ve všem vyhovím i partnerovi. Věk ani postava nehrají roli. Přijedu - Plzeň a okolí. 179/75/18/5, 5

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Chrudim