Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : Česká Lípa

Hledáme bi (není podmínkou) ženu, která by chtěla strávit hezké chvíle se stabilním starším párem bez narušení soukromí.Chceme poznat nepoznané a zažít nezažité.Civilní foto výměnou.
Ahoj, rádi bychom poznali podobně naladěný a pohodový pár, jako jsme my. Věkově 26 a 34 let. Ve volných chvílích jezdíme na výlety, toulky přírodou, nebo jen tak na kole. Záleží, jak moc jsme unaveni a kolik volného času máme. A koho hledáme my? Hledáme vyrovnaný, sehraný a nekonfliktní pár, se kterým se budeme rádi scházet. Zkrátka dlouhodobé přátelé do pohody i nepohody. Ideálně nekuřáci; Českolipsko a okolí. Nehledáme akci na jednu noc, ale opravdové přátelství. Nechme všemu volný průběh ;-)
Hledam par kde on je bisex na sex vseho druhu. Na veku , postave a narodnosti nesejde.
Ahoj, jsme pohledný pár (ona 33, on 40) a hledáme muže s menším M (cca 12cm), který by měl zájem se zúčastnit našich sexuálních hrátek minimálně jako divák a v případě oboustraných sympatií se i připojil. Ona štíhlá, bruneta, 2ky, přírodní klín. On štíhlý s menším M. Prosíme o odpovědi pouze s fotkou.
Pohodový pár (ona - blondýnka 35 let, on - 40 let) hledá dívku na společné chvíle s výhodami - zaučíme, rozmazlíme, budeš se s námi cítit jako v bavlnce...těšíme se na Tebe...
Jsme pár ona 43/169/80 bi,on 38/172/82 hledáme pár na výměnu partnerů
Flirt manžel par ona 46let 175/50 prsa 1 vyholena bi on 38let 165/90 m 14 vyholeny bi hledaji nekoho na společné hradky

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Zlín
Muž | 60 let
Německo
Ahoj máš chuť na zpestření v oblasti sexu? Hledáme s přítelkyní ženu na vše hezké ve třech. Můžeme tě pozvat na sklenku poznat se.... Prostory máme budeme rádi kdyz se nám ozveš.
Hledam par kde on je bi na sexualni dovadeni vseho druhu. CL NB K.Senov a okoli

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Německo
Muž | 43 let
Zlín