Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka : Liberec

Kino
Divadlo
Knihy
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

V termínu 21.7 - 27.7.2019 jsme bez dětí. Rádi bychom vyrazili s akčním, štíhlým párem na společnou dovolenou. Hory, kolo, brusle. ČR nebo Rakousko (aktivity lehce na pohodu). V případě sympatií všech i něco více... Dlouhodobé přátelství uvítáme. Věkem byste měli být podobní nám nebo mladší. V ideálním případě seznamovací schůzka ještě před odjezdem.

Hledáme pár nebo muže k občasným schůzkám v soukromí, bez výměny partnerů. Nebráníme se novým zážitkům. Diskrétnost a zdraví je samozřejmostí. L a P.

Hledáme pár okolo 40ti let. Nemáme rádi nudu, chtěli bychom si zpestřit náš sex. Nemáme vyhraněný styl, není nám cizí zkoušet nové věci. Chtěli bychom pár, který by chtěl najít přátele nejen na společný sex, ale i kino, divadlo, společný víkend třeba i s dětmi, zajít do baru, na párty a odreagovat se . Požadujeme 100% zdraví, nehledáme žárlivce a smysl pro humor by byl taky fajn. Jsme ze Severu Čech

Hledam s partnerem zenu do trojky. Partner mne touzi videt s jinou zenou a tak sháníme sympatickou slečnu, se kterou je zábava, aby jsme si užili večer.

MužOstatní 43 let Liberec

TOP  16.1.2019

Polyamorie, hledám dvě kamarádky pro vztah ve třech. Do 35 let

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 39 let
Praha
Muž | 66 let
Beroun
Muž | 46 let
Frýdek-Místek