Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka : Liberec

Dobrý den. Hledáme muže kamaráda na občasný sex a někam si jít posedět. Já 41let a muž 61let.

Hledám pár na opakované schůzky ve třech i více. Vzrušuje mě společné uspokojování ženy s dalším mužem i skupinový sex. Mám zájem o reálná setkání, ne o dopisování. Jsem VŠ, štíhlý, zdravý, udržovaný, mladšího vzhledu, nekuřák, časově flexibilní. Jsem od Liberce, ale rád za vámi budu dojíždět. Vše naprosto diskrétně.

Rád bych se seznámil s párem nebo skupinou na opakované schůzky ve třech i více lidech. Líbí se mi nahota, vzrušená atmosféra, společné uspokojování ženy s dalším mužem i skupinový sex. Rád bych zkusil i mírné bisex praktiky. Nechci si dopisovat, hledám reálná setkání. Jsem VŠ, štíhlý, mladšího vzhledu, s velkou výdrží, nekuřák, časově flexibilní. Naprostá diskrétnost je samozřejmostí. Dojíždění není problém, mám zájem o 1 až 2 schůzky měsíčně.

Ahoj, hledáme s přítelem milou holčinu, která by se k nám ráda přidala do trojky. Rádi tě mezi nás pustíme a věříme, že bychom si to všichni užili. Určitě se ozvi. :-)

Ahoj ja a můj kluk hledáme slečnu do trojky do 30 let aby byla poblíž Liberce

Jsme slušný pár- on 40 a ona 34 let, hledáme BI slečnu pro první společný večer ve třech. Více e- mailem. Můžeš být i z větší dálky, nevadí. Spěchá. Je to překvapení.

Hledáme kamaráda nad 40 let s vlastním bytem z Liberce. Na společné hrátky ve třech.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Muž | 66 let
Praha

Hledáme nějakou fajn kamarádku , nebo pár se kterými bychom mohli vyrazit do kina, na vylet, nebo na skleničku a pobavit se, ????????

Hledáme manželský či spolužijící pár.

Muž 50 let hledám pár senioru

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Muž | 66 let
Praha