Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka : Pardubice

Ahoj Chci vyzkoušet něco nového, moc mě láká sex s ženou i mužem. - Diskrétně jsem sportovní postavy.

Mladý pár oba 27let a hledáme k sobe slečnu či ženu na vztah s možností společného bydlení.Napis nám a uvidíme zda budou sympatie foto výměnou, ale spíše uprednostnujeme reálné setkání někde u kávy lépe se poznat a treba si padneme do noty.Neco malo o nás:oba štíhlejši postavy, máme rádi sport, výlety, cestování, posezení v kavárně, dobre jídlo, rybaření, příroda, kino, hudba.Zdali jsme tě zaujaly těšíme se na tvou odpověď P a I.

Mladý velmi atraktivni pár 30 let hledá pro okoreneni sexuálního života pohledneho muze do trojky. Pouze sex, žádné citové vazby. Test na sex. choroby podmínkou. V případě zájmu pošli foto a stručné info a dal si řeknem co dál.

Ahoj, dlouholetý pár 37 on a 29 ona, by rád našel Bi a silněji SUB založenou kamarádku na roli domácí subinky pro pána a paní. Není důležité zda jsi sama nebo vdaná, či zadaná, hledáme diskrétně a jsme pár na úrovni s vlastním zázemím. Věk také příliš neřešíme, tyto hry máme velice rádi a chceme si je více okořenit. Měla bys znát roli subinky a chovat se podle toho, očekáváme poslušný přístup, plnění příkazů nejen v oblékání, místo sympatické subinky není stále obsazeno:)

Jsme zvídaví pár a hledáme k sobě kamarádku, na společné výlety, víkendy. Nebo jen posezení u sklenky vína, wellness, příjemné chvilky..Ničemu se nebráníme, rádi zkoušíme nové věci. Pokud Tě inzerát zaujmul, rádi Tě poznáme. Petr a Zuzka ;-)...

Já 38 let, mírně bi. Hledám pár na společné hraní a na objevování nových věcí. Nebráním se ničemu. Těším se na odpovědi a odpovím všem.

Sportovně založený pár (mezi 30 a 40 lety) hledá přítelkyni odpovídajícího věku na přátelsko – hravý vztah. Máme vlastní zázemí na hranici východních a středních Čech. Může být žena s dítětem, pár nepreferujeme.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 39 let
Praha
Muž | 46 let
Frýdek-Místek
Muž | 66 let
Praha

Ahoj. Jsme pár 21 a 29 let. Hledáme pár podobného věku, s kterým bychom našli nějaké společné aktivity (výlet, večeře, ...). Rádi bychom zkusili experimentovat pro nás v něčem novém, ale až po delším sblížení a vzájemných sympatiích. O samotné muže či ženy, nemáme zájem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 39 let
Praha
Muž | 46 let
Frýdek-Místek
Muž | 66 let
Praha