Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : okres Pardubice

Hledáte rodinného přítele či otroka, který by vás orálně uspokojoval?

Ahoj, hledám dominantnější pár čí ženu Pce ,HK, RK a okolí, na real. Já lehce bi, zdravý a čistotný 45/100/16,bez zkušeností v sub roli. Rád bych plnil vaše úkoly, které by vám přinášeli vzrušení. Připravit vaši partnerku na váš styk, uspokojoval jí dle vašich příkazů. Nebo já dominant a vy poslušný. Záleží na domluvě. Těším se na vaše odpovědi s informacemi

Jsme dva kamarádi, štíhlí 40cátníci. Hledáme to, o čem si chlapi povídají... ženu do trojky.

Ahoj já kluk 20 gay hledáme s kámošem 21 bi mladý přátelský pár, který by s námi v zimě vyrazil na hory, kde bychom si všichni společně užili.

Hledáme manželský pár z Pardubicka, Hradecka ideálně s menšími dětmi... My 36 41 vyšších postav, oba VŠ, bez zkušeností

Rád bych se seznámil s párem, nejlépe nad 50 let, s vlastním zázemím, kde on je BI a velmi dominantní osobnost, který by rád měl svého kluka, který by mu sloužil především v sexu a to s vědomím a za přítomnosti jeho partnerky. Najdu muže, povahou diktátora, který rád ovládá?

Ahoj, jsme manželský pár, kde ona má 31 let a on 33 let a touto cestou hledáme kamaráda pro trávení volných chvilek a v případě vzájemných sympatiích i postelových hrátek ve třech. Nehledáme žádného modela, ale normálního kluka, který bude v pohodě. Na věku a vzhledu až tam moc nezáleží, důležité jsou sympatie. Zaručujeme 100% diskrétnost, čistotu a zdraví a to samé požadujeme.

MužOstatní|39 let|Pardubice|top 25.9.2017

Hledám pro svou sympatickou, štíhlou a velmi rajcovní blond partnerku 172/52 37let, která je nakažená virem HIV kluka nebo chlapa který je také nakažený virem HIV aby mi ji pořádně vystříkal. Já jsem čistý a chtěla by mít v sobě chlapa naostro..Já jako divák nebo trojka. Pouze reál, děkuji.

Ahoj hledam holku na nezavazny sex do trojky se mnou a kamoškou

hledam nejaký pár na nezáväzne stretka .. foto poslu obratem ... Teším sem na vzkazy ;-)