Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka : Trutnov

Ahoj. Já 41letý, střední postavy, střední M hledám starší pár (50 - 80 let) - ideálně kde muž je Bi. Jeho vyk..., ženu v...? Nebo máte jiný nápad? Rád se přizpůsobím.... Nabízím zdraví a diskrétnost. Preferuji Vaše zázemí. Hodně cestuji, rád přijedu. Regiony Jičín, Nová Paka, Hořice, Jaroměř, Trutnov, Náchod. Hledám pouze jeden pár a na delší vztah... Těším se na odpověď.

hledám nějáký pár na trojku, láká mě to vyzkoušet.... na věku nezáleží, požaduji pouze 100% zdraví a diskrétnost, Jičínsko, Vrchlabsko

Hledáme s přítelkyní ženu/dívku na společné příjemné chvíle

Hledáme s přítelkyní mladou slečnu na trávení společných nocí v posteli. Chceme se napřed seznámit - nepustíme si k tělu někoho cizího. Nemusíš být přímo z Královéhradeckého kraje, ale byla by to výhoda. Pokud chceš zažít něco nového, tak jako my, neboj se napsat. :)

Ahoj, mladý pár 19 let, hledá holku na hrátky pro příjemný večer ve třech. Záleží na pohodlí slečny i na našem. Preferujeme nejdřív nezávaznou schůzku a domluvení podmínek. Pokud máte zájem si nezávazně užít, tak se ozvěte. ;)

Jsme mladý pár ona 23let on 25let. Hledáme další mladý pár nebo mladou slečnu pro zpestření našeho vztahu. Těšíme se na vaše odpovědi :-)

Hledám pár z trutnovska co hledají přitele mužů byt třeba jen jako divák nebo vás fotit na věku nezáleží

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Zlín
Muž | 60 let
Německo

Pár 56/53 hledá pár podobného věku ke společným hrátkám nejen v postýlce.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Zlín
Muž | 60 let
Německo