Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka : Vrchlabí

Ve zvoleném městě jsme žádný inzerát nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Výměna partnerů : Seznamka : okres Trutnov

Rád bych našel ženu, nebo pár k intimnímu přátelství bez narušení soukromí. Jsem z okolí Úpice a něco málo zkušeností mám.

Milenecký pár hledá dívku- zralou ženu, krev a mlíko, pro diskrétní chvíle. Větší pozadí není na překážkou....

Ahoj, kategorie "Flirt - Oni hledají ji" tu není. Tak dáváme inzerát zde. Dva maséři hledají ženu k občasným schůzkám. Polaskáme tě celou celičkou, tak jak jsi to ještě nikdy nezažila. Budeme tě hýčkat, rozmazlovat.... Zázemí k masážím i s možností přespání v případě zájmu, pokud by jsi byla přespolní, máme. Vše bez finanční odměny pro kohokoliv. Jde nám jen o to prožívat společně vše příjemné a vzrušující. Můžeš sebou vzít i partnera nebo kamaradku.

Hledám starší paní nebo pár okolo 60let, kteří by dvakrát za měsíc přijaly pozvání na setkání s obyčejným mužem, menší postavy, 49let.

Hledáme s přítelkyní mladou slečnu na trávení společných nocí v posteli. Chceme se napřed seznámit - nepustíme si k tělu někoho cizího. Nemusíš být přímo z Královéhradeckého kraje, ale byla by to výhoda. Pokud chceš zažít něco nového, tak jako my, neboj se napsat. :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Muž | 66 let
Beroun
Muž | 46 let
Frýdek-Místek