Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : SeznamkaHolešov

Hledam par 45-55 let na milovani ve trech.Ja 42, 167/6 plnostihla


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Výměna partnerů : Seznamka : okres Kroměříž

Hledam ženu, muže nebo pár někde mezi Brnem a Ostravou. Muž aby byl silnější postavy.

Hledám pro sebe a mého partnera stabilní pár na společné dovádění, včetně výměny partnerů. Já 55, partner 67 mladšího vzhledu. Nejsme již atletických postav.

Ahoj hledám bi kamarádku které by nevadila i účast mého manžela.Já 47 let, 176vysoká, normální postava.Manžel 52let, štíhlé postavy, 182cm vysoký.

Ahoj, hledáme kamarádku bi na krásné chvíle ve třech.Jsme obyčejný pár já 52 let, štíhlé 182 cm vysoké postavy, manželka 47 let normální 176 cm vysoké postavy.Vše se má vyzkoušet.

Ahoj, hledáme manželský pár podobného věku, který si chce zpestřit život. Chceme se trochu poznat, zajít na kafe, na pivo a v případě sympatií vyzkoušet výměnu . Jsme v tomto nezkušení a hledáme někoho podobného.

Hledám ženu nebo pár na sexík, bez narušení soukromí, dlouhodobější setkávání, je mi 36, jsem 100% zdraví a to chci a ji od vás, prostory nemám

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha