Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka

Hledám pár z Prahy, kde on může být bi. Starší nevadí

Ahoj, je mi 19 let. Jsem příjemný, komunikativní kluk. Nehledám dlouhodobý vtah ani nic podobného. Mám zájem o sex a nebo mazlení. Věk u mě nerozhoduje. Klidně bych šel i do trojky.

Ahoj. Obnovuji svůj původní inzerát, ve kterém jsem hledala po vztahovým zklamání nějaké to rozptýlení a experimentování s mladým párem (ideálně mezi 20-25 lety, ale jsem ochotna přimhouřit oči, spíše u mladších). Ozvalo se mi spousta z vás, ale ta úroveň... Ráda bych inteligentní, mladou, svobodomyslnou dvojici, která ví, co chce, má to ráda a nebojí se. Nechci nic za každou cenu, jde mi o to se bavit, smát a užívat si, ne cokoliv řešit. Napište něco o sobě a připište e-mail, těším se :)

Hledám pár z Prahy, kde on může být bi. Starší nevadí

Ahoj, jelikož má můj přítel až příliš velkou výdrž, ráda bych tu poznala kamarádku, která by mi chtěla při sexu s přítelem pomoct. :) Často se stává, že se ještě ani neunavil, ale já jsem už absolutně vyřízená. :) Ale pozor! Dřív, než nabudeme vzájemné důvěry, pozvánku do postele, prosím, nečekej. Nejdřív chceme spolehlivou kamarádku a co dál, to se uvidí. :) A pánové... Prosím vás, opravdu mi nepište. Díky. :)

Ahoj, najde se fajn slečna pro mladý, snad sympatický par? Okolí Havířova? Budeme se těšit :-)

Ahoj, říká ti něco dogging a chtěla bys to zažít a vyzkoušet? Jsme pár a máme profil i s alby na amatérech. Budeme rádi když se ozveš ať už tu či tam. ;)

Ahoj, zkusit se má vše... ;-) Popovídáme? Adéla