Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů

S přítelkyní hledame šikovnou holku do 3jky do 35 let ideálně štíhlou pohlednou s objemným výstřihem
Ahoj, hledám k sobě 2 sympatické slečny, které by lákalo se mnou zažít pěkný sex ve 3. Abychom všichni prožili něco nového a splnili si tak svoje tajné sexuální touhy :-) Komu se ta představa líbí ? Jinak já VŠ, nekuřák, sportovec s normální postavou, modré oči. Moc se těším na vaše odpovědi :-)
Ahoj. Hledáme z přítelkyni, nějakou slečnu na společný večery, a byla by naše první zkušenost se slečnou do trojky ?? tak pokud bude zájem, tak určitě napiš a domluvíme se. Já 25.pritelkyne 26.
ŽenaPár hledá ji|27 let|Brno|top 18.3.2019
Hledá se něžné pohlaví, dívka, žena která má zálibu, nebo stejně jako my touhu, si oživit sex použitím BONDÁŽE. Nejsme v tomto zkušení ale moc nás SVAZOVÁNÍ vzrušuje. Jsme z Brna kde máme zázemí ale ani přijet za tebou kamkoliv pro nás není problém. Vždy víkend a vždy budeme Ona (26), On (29) a Ty! Odpovědi prosíme s důvěryhodnou civilní fotkou. Najde se nestydlivá , rozhodná a spontánní jako jsme my ?
ŽenaPár hledá ji|27 let|Brno|top 18.3.2019
Hledá se něžné pohlaví, dívka, žena která má zálibu, nebo stejně jako my touhu, si oživit sex použitím BONDÁŽE. Nejsme v tomto zkušení ale moc nás SVAZOVÁNÍ vzrušuje. Jsme z Brna kde máme zázemí ale ani přijet za tebou kamkoliv pro nás není problém. Vždy víkend a vždy budeme Ona (26), On (29) a Ty! Odpovědi prosíme s civilní důvěryhodnou fotkou. Najde se nestydlivá , rozhodná a spontánní jako jsme my ?
Ahooj, jsme mladý ženatý pár. Ona bi 28 baculka, on 26 hubený. Rádi bychom k nám našli príma kamarádku pro dlouhodobé přátelství výhodami. Pohodovou slečnu se kterou budeme rádi podnikat všemožné akce i mimo postel. Jsme pro každou srandu a pro každou spatnost. Máme rádi jak něžné milování ale i tvrdé a vášnivé. Baví nás experimentovat a poznávat nepoznané. Vše záleží na kouzlo okamžiku. Sympatie jsou na prvním místě. Máme prostory i není problém za tebou přijet. Budeme se těšit na tvou odpověď

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Německo
Muž | 43 let
Zlín
Už delší dobu mě láká to zkusit se starším a zkušenějším párem. Jsem spíše sub, 25 let, štíhlé postavy. Můžu několikrát po sobě. Podmínkou 100% zdraví, diskrétnost. Brno a blízké okolí.
Najdeme tady velice tolerantní pár na jarní a letní výlety do přírody? Na těch výletech si můžeme trošku zablbnout a seznamovat se, ale sex zatím ne. Jsme veselý a velice... opravdu velice tolerantní pár normálních postav, ale dosti rozdílného věku. Pokud to někomu vyhovuje, určitě napište, můžeme prožít krásné léto a možná nejen to léto.
Ahoj, jsme mladý pár (ona 21, on 26), který hledá mladou slečnu (nejlépe bi nebo s chutí zkoušet nové věci), která by si s námi občas zašla popít, pokecat, rozšiřovat sexuální obzory a jinak užívat života :)

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Německo
Muž | 43 let
Zlín