Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka

Ano, jsem ve vztahu s mužem a hledám k nám ženu. Na lásku, nejlepší kamarádství, sex, uplně na vše, ve třech. Se ženou cca do 30ti. Můžeš být odkudkoliv, můžeš být jakkoliv trhlá, ) Ta pravá bude mít tah na branku, uskuteční setkání, a nepřestane psát .) Jsme z Brna, a zde bude taky první setkání.

Ahoj, rádi bychom s partnerem (žena 27 let/55 kg/170 cm, muž 45 let/85 kg/178 cm) a třeba právě s Tebou vytvořili novou formu vztahu – pár rozšířit o jednu ženu. Po dlouhé úvaze a přemýšlení jsme došli k závěru, že taková forma vztahu může být příjemná, přínosná a plná nových zážitků pro všechny zúčastněné. Společně strávené chvíle, cestování a výlety, kulturní zážitky a časem třeba i společné bydlení, to je to, co chceme a nabízíme. Láká Tě to? Nás moc. Napiš nám, za zkoušku nic nedáme.

Ahoj, jsme pár a hledáme slečnu, či pár. Věkově 25-35let. Trocha zpestření nám přeci neuškodí :) Důležitá vzájemná sympatie, tak prosím i fotku.

Jsem mladý sympatický kluk a už delší dobu toužím být subíkem/synáčkem. Doufám, že konečně naleznu štěstí.

Ahooj, jsme mladý ženatý pár. Ona bi 29 baculka, on 27 hubený. Rádi bychom k nám našli príma kamarádku pro dlouhodobé přátelství výhodami. Pohodovou slečnu se kterou budeme rádi podnikat všemožné akce i mimo postel. Jsme pro každou srandu a pro každou spatnost. Máme rádi jak něžné milování ale i tvrdé a vášnivé. Baví nás experimentovat a poznávat nepoznané. Vše záleží na kouzlo okamžiku. Sympatie jsou na prvním místě. Máme prostory i není problém za tebou přijet. Budeme se těšit na tvou odpověď

Jsme manželský pár, hledáme dívku (BI) na dlouhodobé kamarádství, nejen to sexuální. Nehledáme žádné jednorázovky. Prosíme někoho normálního. Nejdříve by jsme někam zašli popovídat a pak by se vidělo dle sympatií. Máme malé mimčo, takže zdraví samozřejmostí - nabízíme a požadujeme. Pokud by jsme tě zajímali, napiš něco o sobě, pošli fotku a my obratem pošleme naši. Nikdy jsme neměli ani jeden žádnou takovou zkušenost a velmi rádi by jsme chtěli. Budeme se těšit :-)

Ahoj slečny která chce zážitek s mojí přítelkyní a mnou my 27 let

Ahoj hledáme do trojky kluka přítelkyně chce aby jsme si to rozdávali mezi sebou a pak se možná přidá.??

Hledáme s kamarádem slečnu do trojky. Rádi zkoušíme nové věci a užíváme si života... Diskrétnost je samozřejmostí.

Ráda bych poznala dva kluky, kteří mají odvahu zkusit trojku. Chtěla bych dva hetero kluky- nechci abyste měli něco spolu. Mám ráda mladší (kolem 20-25) a nevadí mi nezkušení- klidně úplně (ráda zaučím). Zázemí mám ve Špindlu a ráda vás pozvu i opakovaně. Budu ráda za foto hned v prvním vzkazu- normální civil. Ráda poznám Vás oba a pak si můžeme psát ve třech.