Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka

Hledáme atraktivní, pohodový pár na úrovni, pro vzájemné zpestření intimních chvil. Jsme 29/165 a 48/178 aktivní, smyslný, štíhlý pár nebránící se experimentům.

Jsme sympatický pár ona 21 hezká, štíhlá a on sympaťák 40, štíhlý a hledáme sympatickou alečnu pro zpestření našeho erotického života. Na věku nám tak nezáleží, ale měla bys být mladá slušná, zdravá a chtít si splnit své erotické sny s mužem a ženou současně. Chceme si užívat společně mazlení a erotiku a pokud nám to bude spolešně ladit, tak třeba i dlouhodobě (není podmínkou).

ŽenaPár hledá ji 28 let Praha

TOP  19.11.2019

Ahoj, hledáme kamarádku na úrovni, která by se ráda přidala k experimentování manželského páru. Jsme mladší (28/34), štíhlí a přejeme si zpestřit náš vztah o divokou noc s podobně laděnou i stavěnou ženou.

ŽenaPár hledá ji 29 let Brno

TOP  19.11.2019

Hledám plnoletou holku do trojky ve všední den hned po obědě. Setkání v Brně. Já 29 on 50 přidáš se?

Mladý pár hledá slečnu nebo ženu do trojky

Jsme pár, chtěli bychom náš vztah trochu okořenit a zkusit něco nového. Hledáme pro nás dva BI slečnu nebo paní . V tomto směru jsme nezkušení, ale hodně zvídaví.

Mladý pár 30/42 hledá slečnu/ženu ve věku 25-38 let na společně strávený večer. Diskrétnost a zdraví samozřejmostí. Vše ostatní se domluví po emailu a osobní schůzce. Při odpovědi na email připoj fotku a my pošleme svou...

Najdu kamaradku? Ja a muz hledame rodinou pritelkyni... vylety, posezeni u vinka, termaly ..atd... pisni napiseme si a neco podnikneme? Neboj se.. :-)

Ahoj moc rád bych touto cestou poznal příjemný pár kolem 45 let s vlastním zázemím, který si nechce jen zbytečně psát a opravdu hledá mladšího kluka jako rodinného kamaráda. Pokud tu je takový pár budu moc rád když napíšete a třeba spolu prožijeme plno krásných chvil i mimo postýlku. Je mi 31 let bydlím kousek od Prahy jsem mobilní. Budu se těšit na Vaši odpověď. Ahoj