Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : Seznamka

Ahoj, kategorie "Flirt - Oni hledají ji" tu není. Tak dáváme inzerát zde. Dva maséři hledají ženu k občasným schůzkám. Polaskáme tě celou celičkou, tak jak jsi to ještě nikdy nezažila. Budeme tě hýčkat, rozmazlovat.... Zázemí k masážím i s možností přespání v případě zájmu, pokud by jsi byla přespolní, máme. Vše bez finanční odměny pro kohokoliv. Jde nám jen o to prožívat společně vše příjemné a vzrušující. Můžeš sebou vzít i partnera nebo kamaradku.

Nějaká hezká, milá holčina do trojky pro sympatický a sportovní pár na úrovni? Pouze vážně! Víme co chceme a víme, že nebudeš litovat!

Kluk a holka hledají holku pro mazlení ve třech. Hodně líbání, doteků, hraní si se sebou. Oba jsme štíhlý, sympatičtí a přátelští. On 39 a ona 21 let. Těšíme se na odpověď...

Já 41, /160cm, postava akorát/, muž 47, 178cm štíhlý, hledáme pár, který je na tom podobně - stereotyp víc práce, málo zábavy/, a měl by zájem se seznámit sem tam zajít na skleničku, na bowling, na večeři, a pod. i se sexíkem ve 4 bez narušení soukromí, zkušenosti s tím moc nemáme, ale žiíjeme jednou, proto hledáme někoho , kdo je natom podobně jako my.

Na dnešní večer hledám diváka a voaeristu za okno mé ložnice. telefoní číslo pro rychlou domluvu nutné. Teoretici, slibovatelé a pisálkové zůstanou v klidu, díky. Tajemství pro dva.

Hledám ženu, která by se se mnou milovala před mým přítelem. On by se pouze díval, případně by se zapojil, ale jen se mnou. Pokud si budeme rozumět a vzájemně si budeme sympatičtí, stojíme o dlouhodobější přátelství, schůzky. Můžeme se sejít společně někde venku u večeře a uvidíme. Budeme se těšit.

Hledám ženu, která se ráda podvolí nám oběma a nebo se chce jen dívat. Podmínky přes email, dohoda možná i mnohem víc. Jsem štíhlá tmavovláska, on je charismatický a neskutečně neodolatelný, domluvíme se? Prosíme tvoje fotky, obratem pošleme naše. Nezapomeň připsat odkud jsi, kdy míváš čas a něco připiš o sobě.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Muž | 46 let
Frýdek-Místek

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Žena | 39 let
Praha
Muž | 46 let
Frýdek-Místek