Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka

Pro svoji mladou partnerku hledám fajn kamaráda na pravidelnou výpomoc pri hezkých chvílích ve třech. Pozdější milenecký vztah možný. Pouze zdravý nekuřák bez vousů do 30 let, kterému se líbí přírodní ženy, hezky upravené. 100% zdraví zaručujeme, ale i požadujeme. Jen pro vážného zájemce. Zvědavcům informace nepodávám.

Manžele on 55let ona 50 radi se seznamime s pohodovym parem. Na přatelstvi a sex

Hledám pár na opakované schůzky ve třech. Líbí se mi vzrušená atmosféra, nahota, uspokojování ženy s dalším mužem, sledování jiných při sexu. Mám zájem o reálná setkání, ne o dopisování. Jsem VŠ, štíhlý, zdravý, mladšího vzhledu, nekuřák, časově flexibilní, s velkou výdrží. Naprostá diskrétnost je samozřejmostí. Jsem od Liberce, ale rád za vámi budu dojíždět.

Najde se tu skutecny charakter, komunikativni , sympat. a vzdelaný clovek na dlouhodobé kamaradství i intimni vztah ve 3? Jen s vl.prostory. .38-52 let. Nejl. bez vl. vztahu.Hleda někdo neco podobného?

Ahoj, jsem pohodový kluk a hledám pár, třeba jenom jako divák, mám problém s erekcí ale jinak rád pomůžu s uspokojením ženy. Nejsem Bi. Hledám zdravý nepromiskuitní pár, který po tomhle také touží. Slušnost, diskrétnost a zdraví zaručuji.

MužOstatní 54 let Vyškov

TOP  10.7.2020

Mám rád nahotu. Hledám partačku nebo přátele.

už nemusíte hledat azyl. Mileneckým párům anebo manželům nabízím klidné diskrétní místo pro jejich hrátky na P 9 s možnosti připojeni staršího VŠ, nekuřáka , bez závazků na úrovni. Lehké bi vítáno ale není podmínkou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Chrudim

Hledám pár či jednotlivce, kteří uvítají mou přítomnost při jejich intimních chvilkach. Mé případné zapojení je v případě oboustranných sympatií možné později. Vše bez oboustranných finančních nároků a pouze pro všestranné uspokojení. Jsem temperamentní šedesátiletá baculka a nekuřačka

MužOstatní 58 let Praha

TOP  4.7.2020

Ahoj, chcete si občas zpestřit vaše společné intimní chvíle? Možná by se navýšil váš prožitek a vzrušení přítomností další osoby. Bylo by mi potěšením být tohoto osobně přítomen. Třeba jen pasivně nebo v případě vašeho zájmu se rád i přidám. Pevná pravidla a limity určíte samozřejmě Vy a já je budu respektovat. Jsem zdravý a naprosto pohodový muž. Zaručuji diskrétnost. Jsem mobilní, přijedu kamkoliv.

Hledáme muže kolem 50 let do trojky, který by se chtěl přidat k našim sex. hrátkám. Napiš a něco společně vymyslíme, aby byla manželka max.spokojená.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Chrudim