Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka

Hledáme Bi aktiva který který udělá anal muži 43let 175cm 70kg při našem milování za asistence ženy 53let 165cm 95kg. Pouze muže s vlastním zázemím co nás za tímto účelem pozve.

Hledám pár na opakované schůzky ve třech i více. Vzrušuje mě uspokojovat ženu s dalším mužem i skupinový sex. Mám zájem o reálná setkání, ne o dopisování. Jsem VŠ, štíhlý, mladšího vzhledu, nekuřák, časově flexibilní. Jsem od Liberce, ale rád za vámi budu dojíždět.

Obyčejní manželé před důchodem od Kutné Hory, oba BI, ona baculka hledají osamělého BI muže staršího 38 let s M min 18/5, který by k nám jezdil často na víkendy a jiné dny volna - společné bydlení o víkendech. Hledáme BI rodinného přítele, kamaráda, pomocníka a výkonného milence. Hledáme někoho z dostupné vzdálenosti, mírně perv, poslušného, né pasivního bez finančních zájmů. Nezávazná schůzka napoví více. Prosíme pouze korektní nabídky.

Hledám pár, který hledá rodinného přítele, který by vás orálně uspokojoval. I jednotlivě.

Hledám hravý pár.Ona mi drží ruce za zády, uklidňuje mě abych se nebál a muž mě pomalu mě svléká.Ona si sedne na postel, já si lehnu na záda, ona si vezme mou hlavu do klína a bude mě hladit vlasy a konejšit.Ty si budeš hrát s mým tělem.Honit, mazlit a sát můj úd, zasouvat do mě prsty.Ona si rozepne košili, položí mi prsa na můj obličej a bude se dívat, jak mě něžně zneužíváš.Ty prsty i údem mi protahuješ zadeček, honíš úd.Ona pak mi nastaví štěrbinku abych jí lízal. Zázemí nemám, přijedu 178/94

Najde se odvážný pár nebo žena, kteří mě pozvou jako diváka ke svým hrátkám?

Ahoj. Jsem maličká 155cm...normální postavy a s přítelem hledáme sympaťáka do padesáti let, který by si rád taky zkusil trojku..Jsme hraví a hetero. Zázemí máme.

Roky chodíme do spol.sauny a na FKK a čekáme, že si prisedne sympat gentleman s urovní, kladným chrakterem a kamarádským jednáním (žádná arogance), který z manželky udělá svou stálou milenku a z kamaráda-manžela diváka.Schůzky ve 3 také Bi Podm.úroveň a vlastni prostory.Je tu někdo , koho to oslovilo?

ŽenaOstatní 54 let Praha

TOP  20.7.2019

manželský pár 52 let hledá 2 zralé pány z Prahy 50 -60 let co mají svoje prostory a občas by chtěli abych jim na hezké hry přivezl manželku díval bych se a odvezl bych ji použitou a naplněnou Můžete navrhnout i něco na netradičním místě v přírodě od Prahy směr k MB