Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : SeznamkaPraha

Jsem Bi 58 let 173/76 hledám pár na vše krásné

Jsme pár on 57 bi ona 54, hledáme bi muže na zpříjemění sexu.

Manželé oba VŠ, 55 a 54 let , plnoštíhlých postav, ona velká prsa , hledají rodinného přítele k trvalejšímu přátelství a uspokojování ženy. Na věku ani postavě nezáleží, důležité jsou zdraví, diskrétnost, čistota a úroveň.

Manželé senioři úroveň zdraví čistota rozum bezproblémoví si ještě chtějí užít sexu s přítelem který má ještě chuť na sex ve třech pravidelně a preferujeme trvalejší vztah.Mírné bi nevadí ale není podmínkou.Prosíme pošlete foto a představy my na oplátku to samé a jestli budou prvotní sympatie dáme kafíčko a domluvíme setkání.Váš věk kolem 63-70.Máme prostě chuť si ještě zařádit ale i normální přatelstv k tomu na mail Dík a těšíme se

Hledáme pár, kde ona je štíhlá nebo tak akorát, (ne baculka) a velmi BI. (jen ona) Zkušenosti máme, jen ta skutečně BI žena pořád chybí.

Stereotyp v manželském sexu mě donutil přemýšlet o nějakém zpestření. Rád bych poznal pár k dlouhodobému sexuálnímu vztahu. Líbí se mi, když se na mě někdo dívá. Jsem hetero.

Hledáme pár, se kterým bychom rádi občas trávili společné erotické chvíle. Třeba ve swingers klubu.

Poskytnu zázemí k vašim milostným hrátkám za možnost být pasivním nebo po dohodě aktivním účastníkem. Jsem 60/176/75 štíhlý, nekuřák (který občas kouří, líže)

Hledám pár, m+ž, ž+ž, m+m, kde budu jako pasivní divák, (po domluvě možno i aktivní) sluha, který přinese, podrží, poslouží.Prostory přes den možné.

Pohodový pár ona bi SŠ 42/165 on VŠ 55/184 hledá sympatický pár pro společné krásné zážitky. Nejde nám primárně o výměnu sexuálních partnerů, ale hledáme pár, se kterým bychom si rozuměli, mohli společně někam vyrazit, a případně prožít i společné erotické hrátky. Bydlíme kousek za Prahou, zázemí máme, ale můžeme přijet. Určitě se chceme nejprve nezávazně setkat a nechat vzájemné sympatie rozhodnout o dalším.