Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : Seznamka

Hledám pár na dopisování o erotice a sexu.

Hledám manželský (i jiný) pár. Nabízím se jako přítel, se kterým lze posedět, popovídat nebo si dát něco dobrého. Nebo i někam vyrazit. Rád bych se i zúčastnil jako divák při intimitách nebo i jako pomocník. Ale spíše asi pasivní. Bez požadavků. Jsem z Plzně a jsem ženatý. A rád odpovím na všechny na všechny otázky.

Ahoj, jsme tři čerství a zachovalí důchodci (manželský pár a muž) a hledáme ženu jakéhokoliv věku, aby nám zarovnala čtyřku. Jsme naprosto v pohodě, čistotní, zdraví, prostě si jen chceme zpestřovat život. Tak se těšíme...

Milenecký pár 62 + 52 hledá dívku na trojku, zázemí máme v denních hodinách. Prosíme foto, Bi vítáno, věk do 25 let, boubelka nevadí. Další meilem.

Hledám pár se zázemím, nejlépe manželé s časem přes den, věk nerozhoduje - dívat se, připojit se po domluvě.....více při nezávazném osobním setkání nebo meilem.

Nabízím páru, kterému už je sex pouhou nutnou záležitostí bez velkého vzrušení možnost oživit chuť na sex přidružením mé maličkosti a ať už jen neaktivně a nebo aktivně zvýšit sexuální chuť a prožít další periodu pohody a štěstí. Nabízím se i jednotlivým ženám a nebo mužům, kteří hledají sexuální uspokojení. Nejlépe na trase Plzeň-Praha-Brno-Břeclav. Těším se na Vaše odpovědi..... a brzo na viděnou...

Jsme pár po šedesátce z Brna, středních postav, ona je mírná baculka. Hledáme pohodového přítele přiměřeného věku, který by nenahrazoval jeho, ale zdvojnásoboval potěšení ženy a poté jsme prožívali nádherná kouzla života.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Německo
Muž | 43 let
Zlín

2 muži - kamarádi 50 + 57 r. hledají ženu i dvě ke společným erotickým hrátkám. Lehké BI nevadí. Věk není důležitý, ale chut a touha ano. Zázemí máme.

Pár (ona 64 a on 59) hledá starší ženu na přátelství a možná i víc

Pár (ona 64 a on 59) hledá starší ženu na přátelství a možná i víc.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Německo
Muž | 43 let
Zlín