Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá pár : Výměna partnerů : Plzeň

Hledám dominantní par do vztahu. Jsem submisivní 43letý silné postavy. Nehledám žádne jednorázové setkávání. Podmínka diskrétnost, fér jednání a zdraví.

Ahoj. Hledám pár, ke kterému bych se mohl připojit na milování. Je mi 24let, štíhlá postava. Rád se přizpůsobím vašim přání.

Svobodný štíhlý 46 lety pohodový skromný nekuřák abstinent jemný něžný diskrétní spolehlivý slušný hledá štíhlý pár i starší i z okolí PLZNĚ bez narušení soukromí. Sejdeme se u kávy? Jste taky sama a hledáte dobrého kamaráda přítele a rady chodíte v soukromí nahatý? Rád se k vám přidám. Uvítám dlouhodobý přátelský diskrétní vztah schůzky pouze u vas-bydlim s rodiči. Budu se těšit. Děkuji. Pa.

Rád bych se seznámil s pohodovým bisex párem pro společné zlobení každý s každým a příjemné hrani bez zábran. Věk a postava neni rozhodujici. Hlavně zdraví, čistota a diskrétnost. Hledám dlouhodobé přátelství. Já ženatý, bisex, střední postavy, sympaticky, M15.

Hledám manželský nebo i milenecký pár pro hezké a dlouhodobé přátelství. Můžeme posedět nebo se někam podívat, můžeme zažít i společné hezké chvilky.

PLZEŇ - DOMINANTNĚJŠÍ ZKUŠENÝ BI MUŽ, HLEDÁ PÁR KDE MUŽ JE BI. CHCETE SI SPLNIT SNY? MOHU JEN PŘES TÝDEN.

Štíhlý 47 let, pohodový skromný nekuřák abstinent jemný něžný diskrétní spolehlivý slušný hledá štíhlý pár i starší z PLZNĚ a okoli kteří jsou také samy a nebrání se nahoty v soukromí. Rád se k vám přidám. Též mě láká už dlouho kdo by mě naplacal na zadek. Najde se někdo? Rád bych se k vám přidal a byl i dobrým kamarádem přítelem bez narušení soukromí. Pište kdykoliv a otevřené. Budu se těšit. Děkuji. Pa.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Beroun

Ahoj Rád bych našel příjemný pár kde on je Bi Hledám nepoznané láká mě trojka i Bi sexik nemám zatím žádnou zkušenost také můžete být nezkušený napište jen ti co chtějí setkání Na ubohý oplzli otázky neodpovídám

Jsem tu pro vás nebráním se a rád se třeba příručím

Ahoj jsem zde pro vás nebráním se ničemu stačí se jen domluvit všechny věkové kategorie.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Beroun