Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá pár : Výměna partnerů

Ahoj, bylo by mi potěšením být přítomen vašich intimních hrátek. Třeba jen pasivně nebo v případě vašeho zájmu se rád i přidám. . Pevná pravidla a limity určíte samozřejmě Vy a já je budu respektovat. Jsem zdravý a naprosto pohodový muž. Zaručuji diskrétnost.Těším se. Jsem mobilní, přijedu kamkoliv.

Hledám 2 vášnivé, smyslné kamarádky, které spolu mají něžný vztah a které by pro zpestření svých sex.radovánek uvítaly mou aktivní přítomnost... ;-) Jsem prý pohledný, veselý, společenský, inteligentní, kultivovaný, čestný chlap na úrovni, štíhlé postavy ale hlavně něžný, citlivý, empatický, s vlastním zázemím.Nechci syrový, neosobní sex, spíš také něco krásného říct, napsat, o pocity, něhu, doteky, pomazlení, trvalé přátelství, ne jen o sexu... Byteček, sbírečku vínečka a čajů atd. mám..;o)

Jsem volný a rad bych poznal novou zkušenost a jít do všeho.pokud jste pár do 23-45 let ozvěte se.

Jsem bi aktiv. Seznamte se s párem za trojku

Ahoj Hledám Par vek nehraje roli hlavni jsou sympatie na kamaradsko milenecky vztah, ja 28/180/80 Bi, foto poslu na meil Brno a Vyskov a okoli?

Hledám manželský pár na úroveň, který by uvítal kamarád dlouhodobě, nemám v tom zkušenost ale líbí se mi mít manželku před její manželem, a s časem vezmu co chci... vše po domluvě a sympatie, nápište email jestli máte zájem... nejsem promuskuitní člověk, zdraví má přednost, to nabízím a požaduje.

22letý student z Prahy hledá pár na seznámení a třeba i něco víc. Chci vyzkoušet něco nového a pro mě zatím nepoznaného. Jsem normální, nejsem divný ani nemám 3 bradavky :) Jsem hetero, takže pokud máte zájem o bi kluka tak hledejte jinde. Budu se těšit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha

Ahoj, hledám dominantnější pár nebo ženu Pce , HK, RK a okolí, na real. Já lehce bi, zdravý a čistotný 48/100/16, bez zkušeností v sub roli. Rád bych plnil vaše úkoly, které by vám přinášeli vzrušení. Připravit vaši partnerku na váš styk, uspokojoval jí dle vašich příkazů, l..at její k....čku či analek při styku, a pak mě donutit vylízal své popřípadě vaše semeno. Záleží na domluvě. Těším se na vaše odpovědi

Ahoj. Ja pohodar..39.196. Hledam fajn par na prvni bi zkusenosti s ni i nim.... vse v klidu a pohode... darce.... budu se tesit...

Ahoj hledám pár s Přerova na sex na věku ani na vzhledu nezáleží

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha