Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá pár : Výměna partnerů : Praha

Hledám pár, který by mě využil jako svého otroka ke splnění svých snů. Jsem bi kluk z Prahy, v A sexu pasiv.
Hledám seriozně pár, kde ona je mladá a on nemůže třeba ze zdravotních důvodu, nebo z jakého koliv důvodu, to neřeším. Jen fér domluva a pro vás naprostá diskrétnost dlouhodobě, pro něj kámoš a pro ní milenec. Můžeme vyrazit i na společnou dovolenou... Jsem nezadaný a nekuřák v pohodě zdravý kluk. Zázemí mám, ale rád i přijedu. Vše dle sympatií. Domluvíme se na skleničku?
Hledám pár se zázemím, nejlépe manželé s časem přes den, věk nerozhoduje - dívat se, připojit se po domluvě.....více při nezávazném osobním setkání nebo meilem.
Jste pohledný, ne-tlustý, ne-kuřácký pár, kde JI vzrušuje sex se 2ma muži a hledáte zpestření, okořenění svých erotických radovánek a vybočení ze stereotypu..? ;o) Jsem tu-vysoký, velmi štíhlý, jemný, něžný typ, čistotný, prý hezký chlap (můj fešák cca 17cm :-)) Nadprůměr. IQ, EQ. Nejsem Bi ani úchyl! Dobrou zkušenost v tomto ohledu a byt mám.Rád bych aby to bylo jen o sexu, ale o dlouhodobém a docela pevném přátelství...100% zdraví, diskretnost a důvěra podm.
Manželé, milenci trochu dříve narození(50-60), hledáte třetího? Nebo partičky další posilu. Rád se přidám, napište.
Ahoj.Sympatický štíhlý muž 45/178/75.Hledá pár na občasné diskrétní schůzky.Praha a okolí.
Najde se pár, který hledá mladého muže/přítele, kde on není Bi ke společnému trávení chvil, nbo i jenom s ní, časem třeba víc? Já 30 let, vzdělaný, pracující, svobodný a nekuřák. Jen seriozní nabídky a v případě zájmu vyměním foto.Těším se na odpověď.
Muž z Prahy, zralejšího věku, hledá pár ( manželé, milenci) na společné erotické hrátky ve trojce. Lehké Bi není překážkou. Věk není podstatný, větší prsy u ženy výhodou.Zázemí mohu zajistit. Diskrétnost, zdraví a úroveň samozřejmostí.
Je toho celkem hodně co se mi honí hlavou, ale nějak začnu. Je mi 37 a mám celkem 3 dlouhodobější zkušenosti s párem. První v 16-ti letech, kdy to byla moje první zkušenost, neboť do té doby jsem byl panic. Další byla v prváku na vysoké škole (1 rok) a pak závěrem školy (2 roky). Rád bych na to navázal a našel tak starší pár na vše hezké...
Hledám mladší pár do 30 let, já pouze pasiv, rád se podívám a budu polykat mužské semeno. Můžu být i v pozici zmr.a nebo otroka...