Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá pár : Výměna partnerů : Praha

Ahoj, sympatický nekuřák 30 let, sportovní postava, hledá pár pro dlouhodobější přátelství, zábavu, přátelství. Nejsem bi, ale jsem velmi inteligentní, spolehlivý. Nemám rád faleš. Jsem z jižních Čech a protože mě baví cestování, tak, hledám v okolí Praha - Pardubice - Jihlava - České Budějovice - Písek. Na Vašem věku mi nezáleží, ale sympatičtí, udržovaní, štíhlejší, žena do 65kg.

Najde se pár, který by chtěl diváka ke svému sexu? Můžu vás sledovat v ložnici nebo šmírovat venku v přírodě. Prague a okolí.

Zkušený silně Bi cuckold zvyklý na ultimate hledá život ve třech s perverzním párem. Pouze pro ty, kteří vědí, Kč tu jde. Můžou psát i samotné Ženy, samotní Muži a lesbické páry. Hledám už trochu zralost a zodpovědnost.

Pohodový štíhlý 46 let, skromný nekuřák abstinent jemný něžný diskrétní spolehlivý slušný hledá štíhly pár i starší i z okolí PRAHY. Líbí se mě nahota něžné doteky a hlazení nahého těla i bez sexu-dle dohody a být dobrým kamarádem a přítelem. Uvítám dlouhodobý přátelský diskrétní vztah schůzky pouze u vas-bydlim s rodiči. Mohu i namazat namasírovat záda. Najdeme se? Pište kdykoliv otevřené. Budu se těšit na jakoukoli odpověď. Děkuji.

Hledám pár z Prahy, kde on může být bi. Starší nevadí

Ahoj z Prahy, najdu pár žena a muž ke schůzkám ve všedních dnech (nejl. dopoledne)? Setkávání nezávazně, bez narušení vztahů. Rás vzrušuju ženu, masíruju, lížu, hladím, prstím obě dírky, hlavně, aby byla spokojená. Její partner by se mohl zblízka dívat nebo se přidat. Hlavně aby to bylo všem příjemné. Těším se.

Rád bych našel sympatický pár, ke kterému bych se mohl přidat na společné hrátky. Nemám moc zkušeností, ale rád vás uspokojím oba. Jsem velice hravý a otevřený všemu. Zkusíme to?

Ahoj, hledám jeden zdraví pár na úroveň, kde sám nebo s manželem uspokojíme pořád manželka... drobnosti přes email... můžeme se potkát na kafe a pak je na sympatie. Nejsem čech ale umím česky, anglicky a jiné jazyky. 29 let, 175 cm, 72 kg, nabízím zdraví a diskretnost (to vám asi taky vyhovuje) ... těším se na odpovědi

Nabízím ženě nebo slečně relaxační masáž, která se změní v erotickou se zakončením orálním uspokojením..., pokud budeš chtít, tak může být i sex..., dopřeje někdo tohle svojí manželce, přítelkyni, kamarádce, atd.? U Vás nebo na azylu.