Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá pár : Výměna partnerůPraha

Hledám heterosexuální pár z Prahy, který by rád našel kamaráda na vše hezké, co se dá dělat ve třech ;) Já atraktivní, vysoký, sportovní postavy.

Ahoj, hledám pár, kde on je cuckold/kandaulista a chtěl by vidět partnerku jak si se mnou užívá (třeba i přes foto/video). Mám i galerie na amatérském webu. Praha, 37 let, zázemí mám na Praze 4.

Sportovně založeny muž 182/78 hledá pohodový manželský pár kolem 40ti let nebo starší pro vzájemné důvěrné přátelství. Budu se na Vás při milování dívat a přidám se pro větší uspokojení ženy. Pouze hetero, ne Bi. Nabízím zdraví, diskretnost a větší M

hledám kandaulista, který by rád viděl jak políbím, ošahávám a svlékám jeho manželku... a klidně více (pokud byla sympatie)... já, 30, štíhlá postava, cizinec ... napiš email jestli máš zájem.

Neslušný návrh. Pro jedinečný pár s fantazií, která ví co chce a chce to v reálu. Touha, inteligence, nezávislost, smyslnost a chuť poznávat nepoznané.

Starší bi muž hledá pár kde on je bi na příjemné hrátky. mohu vám udělat oběma or...l.

Je toho celkem hodně co se mi honí hlavou, ale nějak začnu. Je mi 37 a mám celkem 3 dlouhodobější zkušenosti s párem. První v 16-ti letech, kdy to byla moje první zkušenost, neboť do té doby jsem byl panic. Další byla v prváku na vysoké škole (1 rok) a pak závěrem školy (2 roky). Rád bych na to navázal a našel tak starší pár na vše hezké..

Rád bych kamarádil se starším párem (kolem 60ky), který by naopak uvítal o něco mladšího rodinného kamaráda.

Postarám se ti o manželku, partnerku, přítelkyni. Jsem v pohodě muž se zázemím a chuti se věnovat zadané holce, zatím co její partner na ni čeká doma, nebo je v práci. Vzrušuje mě ta predstava, že jsem se zadanou, třeba i před jejím partnerem jako divákem, nebo asistentem, který mi jí připraví. Asi by ti chodila domu i později z ''Prace" a pořádně vystřikaná ;-) Vymenime foto?

Hledam rodinu k seznameni. Deti nevadi -naopak... Napiste