Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá pár : Výměna partnerů : Plzeň

Hledám ženu z Plzenska, na vzhledu a postavě nezáleží, ale na chuti ano :). Věk raději 45 a víc ale není podmínkou. Dlouhodobější vztah vítán. Diskrétně. Najdu? Více o mě zde: https://www.amateri.com/cs/lide/156179/ZDENEK72

Skromný nekuřák abstinent jemný něžný diskrétní spolehlivý slušný hledá štíhly pár i starší který se nebrání nahotě v soukromí. Rád se k vám přidám jako kamaráda, přítel bez narušení soukromí. Uvítám dlouhodobý přátelský diskrétní vztah schůzky u vás. Bydlím s rodiči. Budu se těšit na odpověď i z okolí PLZNĚ. Pa.

Ahoj rád se poznám pár který chce třeba jen diváka ... Ale nebráním se ničemu .

Hledám manželský pár 40+ z Plzně, který by měl zájem zpestřit si svůj sexuální život...nechci nikoho na jednu noc, nejsem promiskuitní, hledám dlouhodobý vztah a kamarádství. Lehké bi nevadí.

Hledám dominantní par do vztahu. Jsem submisivní 43letý silné postavy. Nehledám žádne jednorázové setkávání. Podmínka diskrétnost, fér jednání a zdraví.

Senior 66/185/108kg hledá na dopolední a popolední schůzky v Plzni a severním okolí ženu nebo pár, který chce dopřát ženě pusinkování prcinky. Lehká perverze nevadí. Věk nerozhoduje. Nejsem bi, ale lehké bi u tvého partnera nevadí.

Hledám manželský (i jiný) pár. Nabízím se jako přítel, se kterým lze posedět, popovídat nebo si dát něco dobrého. Nebo i někam vyrazit. Rád bych se i zúčastnil jako divák při intimitách nebo i jako pomocník. Ale spíše asi pasivní. Bez požadavků. Jsem z Plzně a jsem ženatý. A rád odpovím na všechny na všechny otázky.

Miluješ svoji ženu, ale už ji nedokážeš dát vše, co Ona v sexu chce, popř. má větší apetit než Ty? Co třeba rodinný přítel pro ni a její uspokojení? Pokud Vás toto oslovilo, zkuste odpovědět, napsat pár řádek, (co mají hlavu a patu) - na Ty odpovím. Já 43/185/85, VŠ, sport.postavy, fér jednání, inteligence, na úrovni, zdraví. Můžete být případně i kandaulistický pár. Nehledám za každou cenu, ale co kdyby náhoda... PS: Nehledám jednorázově.

Ahoj. Hledám pár, normální nebo lesbický, který by mě přibral ke svým hrátkám. Já 24 let, štíhlý, pohledný. Diskrétnost a zdraví samozřejmostí.