Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá pár : Výměna partnerů : Hradec Králové

Hledám pár ke kterému bych se připojil jako rodinný přítel kamarád i milenec v jedné osobě. Jsem slušný spolehlivý muž kterému chybí přátelé. Zdraví slušnost spolehlivost férové jednání. Vlastní prostory mám . 180cm 80 kg štíhlé sportovní postavy . Najdu ? Děkuji

rád budu cuckold pro roma nebo romský pár, oběma k dispozici

Hledám příjemný pár přátel k občasnému pomazlení a popovídání , který chce být viděn a ke kterému bych se mohl občas připojit , rád se podívám , prostor mám v Podkrkonoší , soukromí a pohoda , věk a stav neomezen diskrétnost zaručuji .

Dobrý den, 25ti letý muž hledá starší pár 50+ na příjemné a intimní chvilky a i třeba povídání. Jsem čistotný, inteligentní, ne idiot s velkou oblasti zájmů, žádný namachrovaný mistr světa. Nejsem bi, spíš mě láká takové kamarádství se starším párem. Přeji hezký den.

ahoj, jsem docela slušně vybavený, 50/160/65 jsem od hk, jsem bi, a žiju s družkou, žel po sexuální stránce v nefunkujícím vztahu.i proto hledám pár ktery potřebuje zpestřit svuj sexuální život...hledám jeden pár, nechci střídat, přátelství, kamarádstvi..

Mám masochistické sklony a líbí se mi když dostávám rozumně silný výprask. Najde se tu pár s podobnou zálibou a zájmem o setkání ve třech?

Ahoj. Já 41letý, střední postavy, střední M hledám starší pár (50 - 80 let) - ideálně kde muž je Bi. Jeho vyk..., ženu v...? Nebo máte jiný nápad? Rád se přizpůsobím.... Nabízím zdraví a diskrétnost. Preferuji Vaše zázemí. Hodně cestuji, rád přijedu. Regiony Jičín, Nová Paka, Hořice, Jaroměř, Trutnov, Náchod. Hledám pouze jeden pár a na delší vztah... Těším se na odpověď.