Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

On hledá pár : Výměna partnerů : Olomouc

Ahoj hledam pár, který by chtel může do trojky. Občas si užít. Najdu.
Pohledný a sympatický muž na úrovni, 35, VŠ, sportovní svalnatá postava, by rád vyzkoušel sex se sympatickým mladým párem. Je tu např. kluk, který by se chtěl o svou partnerku podělit s jiným mužem? Dívat se, získat zkušenosti, společně jí to dělat? Nebo holka, která by chtěla sex se dvěma muži? Zaručuju úroveň, zdraví a maximální diskrétnost. Ozvěte se. Olomouc.
Rád poznám dominantní pár, kde uvítají stálejšího submisivního společníka, co by jim občas zpestřil soulož plněním jejich rozkazů a přání. Jsem starší pohodář. Více při nezávazném setkání.
Hledam par na spolednou saunu/wellnes. více po vzkazech
Pohledný a sympatický muž na úrovni, 35, VŠ, sportovní svalnatá postava, by rád vyzkoušel sex se sympatickým mladým párem. Je tu např. kluk, který by se chtěl o svou partnerku podělit s jiným mužem? Dívat se, získat zkušenosti, společně jí to dělat? Zaručuju úroveň, zdraví a maximální diskrétnost. Ozvěte se. Olomouc.
Rád poznám štíhlejší dominantní pár kolem 40 let, kde uvítají stálejší kontakt se submisivním společníkem, co by jim občas zpestřil soulož ústním drážděním pohlaví. Jsem starší pohoďák, ml. vzhledu, v tomto zkušený, časově přizpůsobivý, s vl. zázemím v OL. Prosím záruku zdraví. Více při nezávaznym setkání.
Hledám pár k seznámení za účelem něžných hrátek a sexu. Jsem VŠ, mladšího vzhledu, zdravý, diskrétní, nepromiskuitní, čistotný. Bez narušení soukromí. Těším se na odpověď. Rád pošlu foto na email. Celá Morava, východní Čechy.
Hledá se pár,který by k sobě přizval kluka.Je mi 23 let.
Jsem starší pohoďák, diskrétní, rád se dívám. Uvítám odpověď od mileneckyho, manž. páru, kolem 40 let, štíhlých postav, kde by jim občas vyhovovalo zasexovat si v mé nenápadné přítomnosti a ho by po skončení s jejím souhlasem lákalo, nabídnout mě její klín na ústní tišení. Jsem v tomto zkušený, časově přizpůsobivý, s vl. zázemím v OL. Stálejší dohoda možná.
Hledam, příjemný mladý pár na občasné schůzky,kde on je BI.. Nabízím naprostou diskrétnost. Slušnou výbavu, naprosté zdravi,příjemné chvíle ve třech. Foto rád zašlu emailem ,kde si také může povídat a odpovědět na jekekoli otázky.. Já muz 40 let.